امروز : جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دلیل جدایی بهروز افخمی از هفت چه بود؟

بهروز افخمی، مجری برنامه سینمایی هفت درخصوص علت جداییش از این برنامه گفت: پس از ۲ سال قرارداد همکاری ما با سازمان صداوسیما به اتمام رسید. وی تشریح کرد: لذا در سال جدید برای توافق مجدد جلسه ای با مدیران تلویزیون داشتیم که همه چیز با خوبی و خوشی همراه بود. من در آن جلسه […]

بهروز افخمی، مجری برنامه سینمایی هفت درخصوص علت جداییش از این برنامه گفت: پس از ۲ سال قرارداد همکاری ما با سازمان صداوسیما به اتمام رسید.

وی تشریح کرد: لذا در سال جدید برای توافق مجدد جلسه ای با مدیران تلویزیون داشتیم که همه چیز با خوبی و خوشی همراه بود. من در آن جلسه به مدیران اعلام کردم می خواهم به سراغ ساخت فیلم سینمایی ام بروم. چرا که فکر می کنم دیگر همه گفتنی ها را گفته ام و به آنچه در هفت می خواستم رسیده ام.
وی ادامه داد: مدیران تلویزیون نیز به دنبال ایجاد تغییراتی در ساختار برنامه بودند و خواسته هایی داشتند. درنهایت به این توافق رسیدیم که گروه دیگری برنامه هفت را اجرا کنند. ولی من ان شاءالله هر زمان لازم بود و تیم جدید خواست در هفت حضور پیدا خواهم کرد.
افخمی افزود: من به مدیران سازمان نیز اعلام کردم دیگر حرف جدیدی برای گفتن ندارم و فکر می کنم هرآنچه لازم بوده را گفته ام و انجام داده ام و نتیجه لازم را نیز در هفت گرفته ام. امیدوارم تیم جدید با انرژی جدید بیاید و بتواند حرف های جدیدتری بزند.
مجری سری سوم هفت درنهایت بیان داشت: در این مدتی که به عنوان مجری هفت در شبکه سه همکاری داشتم، هم تجربیاتی خوبی کسب کردم و هم روزهای خوبی بود. همچنان هم اگر هفت لازم بداند، به عنوان میهمان در آن شرکت خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news