امروز : جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۲:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماهینی و مسلمان در تیم منتخب لیگ قهرمانان

محسن مسلمان و حسین ماهینی از تیم پرسپولیس در تیم منتخب ۱۱ نفره هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از نگاه ای اف سی حضور دارند.​​​​​​​ سایت ای اف سی تمام بازی های لیگ قهرمانان آسیا را به طور کامل رصد می کند و به بازیکنان امتیاز می دهد. بر اساس این امتیازات بازیکنان برتر و […]

محسن مسلمان و حسین ماهینی از تیم پرسپولیس در تیم منتخب ۱۱ نفره هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا از نگاه ای اف سی حضور دارند.​​​​​​​

سایت ای اف سی تمام بازی های لیگ قهرمانان آسیا را به طور کامل رصد می کند و به بازیکنان امتیاز می دهد. بر اساس این امتیازات بازیکنان برتر و تیم منتخب هفته انتخاب می شوند.
بر این اساس تیم منتخب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد که نکته جالب حضور ۴ بازیکن از دیدار پرسپولیس و الریان در این تیم است.
عمر باری گلر تیم الریان که در بازی با پرسپولیس ۶ سیو داشت درون دروازه است. حسن ماهینی از پرسپولیس تهران، هونگ و لی آنگ از جیانگسو به همراه المولد از الاهلی عربستان چهار مدافع تیم منتخب هستند.
لویئز جونیو و محسن مسلمان دو هافبک وسط این تیم هستند. مسلمان در این هفته امتیاز ۸ را مال خود کرد و با پاس های طلایی اش موقعیت های زیادی خلق کرده بود.
لوئیز گارسا از الیان و کوسبی از سئون سامسونگ نیز به عنوان وینگر حضور دارند، عمر السوما و دامجانوییچ که برای تیمشان در این هفته هرکدام ۲ گل زدند نیز مهاجمان تیم منتخب هستند.
ماهینی و مسلمان در تیم منتخب لیگ قهرمانان

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news