امروز : جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش عضو هیات مدیره پرسپولیس به صحبت‌هایی علی دایی

حمیدرضا گرشاسبی به مسائل روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس، صحبتهای علی دایی علیه بعضی از مدیران فعلی این باشگاه، بازی پیش رو با الهلال عربستان، قهرمانی در لیگ برتر و همچنین پرونده ژوزه مانوئل پرداخت و از انتظارش از مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس صحبت کرد. مشروح این گفتگو در زیر می آید: * پرسپولیس در آستانه […]

حمیدرضا گرشاسبی به مسائل روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس، صحبتهای علی دایی علیه بعضی از مدیران فعلی این باشگاه، بازی پیش رو با الهلال عربستان، قهرمانی در لیگ برتر و همچنین پرونده ژوزه مانوئل پرداخت و از انتظارش از مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس صحبت کرد. مشروح این گفتگو در زیر می آید:

* پرسپولیس در آستانه قهرمانی در لیگ برتر قرار دارد. مهمترین مشکلات باشگاه برای رسیدن به این هدف چه بوده است؟

ان شاءالله با هماهنگی و همدلی تیم این فصل قهرمان خواهیم شد. مهمترین سختی کار، تنگناهای مالی بوده است. سال گذشته هم یک مقدار مشکلات داوری ما را اذیت کرد به طوری که سه داور به خاطر اشتباهاتشان علیه پرسپولیس اطلاعیه دادند. سال گذشته با تفاضل گل قهرمان نشدیم ولی خوشحالیم که مسئولیتمان امسال به ثمر خواهد رسید.

* فکر می کنید فردا کار قهرمانی در بازی با ماشین سازی تمام شود؟

– ان شاءالله که بازیکنان کار را تمام کنند تا سه هفته مانده به پایان لیگ، به قهرمانی برسیم و با خیال راحت در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم.

* در بازی گذشته با الریان قطر مهدی طارمی یک فرصت خوب گلزنی را با ضربه «چیپ» پنالتی از دست داد. عملکرد این بازیکن را چطور دیدید؟

– طارمی برای خودش و این پنالتی برنامه ریزی کرده بود تا گل پیروزی را به ثمر برساند ولی ضربه اش نگرفت. ما نباید از تلاشها و توانمندی های این طارمی که حتی در آستانه آقای گلی لیگ برتر قرار دارد عبور کنیم. اگر قرار باشد یک مهاجم تمام توپهایش را گل کند، فوتبال به بسکتبال تبدیل می شود. با این حال انتظار داشتیم که در این وضعیت حساس پنالتی را گل کند. همه شاهد بودند که پرسپولیس مقابل الریان چقدر خوب بود و یک بازی سرعتی به نمایش گذاشت.

* با تساوی مقابل الریان، کار شما برابر الهلال عربستان سخت شده است.

– ما مقابل الهلال محکوم به برد هستیم و باید با چنگ و دندان و با تمام وجود به سه امتیاز مسابقه برسیم.

* مهمترین دغدغه مسئولان باشگاه پرسپولیس برای ادامه کار چیست؟

– مسائل مالی، اسپانسرینگ و بدهی های گذشته. مهمترین دغدغه بدهی هایی است که از گذشته مانده و برنامه ریزی های ما را دچار چالش می کند. اگر کمکی به باشگاه صورت بگیرد تا بدهی های قبل را تسویه کنیم کارها راحتتر جلو خواهد رفت.

* انتظار کمک ۶۰۰ میلیونی از هواداران را داشتید؟

– پیش بینی نکرده بودیم که کمک هواداران به چه شکل و به چه میزان است. می دانیم که دست اکثر هواداران هم از نظر مالی باز نیست. این یک مشارکت بود که باشگاه را خوشحال کرد. از هواداران که ما را تنها نگذاشتند باید تشکر کرد.

* بحث بدهی مالی پرسپولیس به مانوئل ژوزه هنوز داغ است و خبرهایی از کسر ۶ امتیاز مطرح می شود.

– مسئولان باشگاه در این خصوص بارها صحبت کرده اند. بدهی های مالی به گونه ای است که دیر یا زود گریبان ما را می گیرد و به سادگی نمی توان از کنار آن گذشت. ژوزه هم محکم کارش را دنبال می کند و کوتاه نمی آید. ما هم در این بخش منتظر رای دادگاه عالی ورزش هستیم و هنوز ابلاغیه ای نگرفته ایم.

* صحبتهای ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه علیه احمد نوراللهی و امید عالیشاه هم سر و صدای زیادی به پا کرد. آیا موضع باشگاه هم این است که این بازیکنان خیانت کرده اند؟

– ترکاشوند خودش هم مصاحبه و تاکید کرد که منظورش چنین ادبیاتی نبوده است. ترکاشوند گفت که بحث کم لطفی این بازیکنان بوده نه خیانت و عالیشاه و نوراللهی مثل فرزندانش هستند! از نظر ترکاشوند، این دو بازیکن می توانستند در پرسپولیس بمانند ولی کم لطفی کردند و ساز جدایی زدند. سوء تفاهمی هم پیش آمده بود که برطرف شد.

* علی دایی سرمربی تیم نفت هم در نشست خبری روز پنجشنبه به این موضوع ورود و از ترکاشوند انتقاد کرد. وی حتی اعلام کرد زمان بعضی مسائل باشگاه را مشخص می کند.

– من این موضوع را نشنیده ام. حتما ایشان چیزهایی می دانند.

* دایی حتی اعلام کرده فرزند یکی از مدیران پرسپولیس در مجموعه ۳۰۹۰ (اسپانسر پرسپولیس) استخدام شده است. در این مورد توضیح می دهید؟

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1