امروز : شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

میلیاردری که دارایی‌اش را در ۹۰ دقیقه باخت!

“یانگ کای” تاجر چینی که ده سال در بخش فراورده های لبنی تلاش کرده و ثروتی جمع کرده بود، حاصل ده سال زحمت خود را در کمتر از ۹۰ دقیقه از دست داد. براساس گزارش نشریه “بلومبرگ”، سقوط ناگهانی سهام شرکت لبنیات به میزان ۸۰ درصد در در بیست و چهارمین جلسه ماه مارس بورس […]

“یانگ کای” تاجر چینی که ده سال در بخش فراورده های لبنی تلاش کرده و ثروتی جمع کرده بود، حاصل ده سال زحمت خود را در کمتر از ۹۰ دقیقه از دست داد.

براساس گزارش نشریه “بلومبرگ”، سقوط ناگهانی سهام شرکت لبنیات به میزان ۸۰ درصد در در بیست و چهارمین جلسه ماه مارس بورس “هنگ کنگ” باعث شد تا ارزش سهام یانگ از ۳٫۶ میلیارد دلار به ۵۳۰ میلیون دلار سقوط کند.
هنوز علت بحران های مالی شرکت “یانگ” مشخص نشده است اما حکایت موفقیت وی در کسب ثروت برای خیلی ها الهام بخش بوده است و این تاجر چینی به تازگی برای ادامه فعالیت به شدت به وام متکی شده و همین مساله باعث شد که وی و شرکتش گرفتار بحران مالی شوند.
براساس این گزارش “یانگ” بیشتر سهام خود را در شرکت لبنیات در رهن بدهی های شخصی اش قرار داده است زیرا بعد از بحرانی شدن وضعیت سهام این شرکت، ناتوانی آن در پرداخت بدهی ها در موعد مقرر، آشکار شد.
به عقیده کارشناسان حتی در صورت موفقیت این شرکت در مقاومت دربرابر بدهی ها و قانع کردن مقامات دولتی برای مداخله یا یافتن سرمایه گذاری که سرمایه جدید به شرکت تزریق کند، باز هم ممکن است یانگ سیطره خود را بر شرکت”China Huishan Dairy Horlding” از دست دهد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news