امروز : شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابراهیمی: شکست استقلال در یادگار، ما را نایب قهرمان می‌کند

محمد ابراهیمی درباره پیروزی تراکتورسازی مقابل پدیده، حواشی که قبل از این مسابقه برای تیم ایجاد شد، آینده و برخی مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید: با همدلی، پدیده را شکست دادیم بازی سختی با پدیده مشهد داشتیم؛ پدیده با توجه به اینکه در مشهد تا به حال […]

محمد ابراهیمی درباره پیروزی تراکتورسازی مقابل پدیده، حواشی که قبل از این مسابقه برای تیم ایجاد شد، آینده و برخی مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:

با همدلی، پدیده را شکست دادیم
بازی سختی با پدیده مشهد داشتیم؛ پدیده با توجه به اینکه در مشهد تا به حال به ما نباخته بود، از نظر روحی وروانی شرایط بهتری داشت. از طرف دیگر پدیده چند برد متوالی به دست آورده بود و شرایط خوبی داشت. این تیم بازیکنان باکیفیتی دارد و مربی خوبی بالای سرش است. همه این مسائل کارمان را در مشهد سخت کرد. با وجود اینکه بازیکنان زیادی را در اختیار نداشتیم، توانستیم با همدلی و یک پارچگی وارد زمین شویم و به گل برسیم. می توانستیم گل دوم را هم بزنیم اما مهم ۳ امتیاز بود که آن را به دست آوردیم.
امیدوارم این روند را ادامه دهم
من امسال ۶ گل در لیگ زدم و ۶ پاس گل دادم؛ از این بابت خوشحالم که به تیمم کمک کردم. امیدوارم در بازی های باقیمانده نیز برای تراکتورسازی مثمرثمر باشم.
برخی می‌خواستند همه‌چیز را بهم بریزند
تیم های بزرگ همیشه حاشیه دارند. متاسفانه قبل از بازی با پدیده برخی از شرایطی که برای ما به وجود آمده بود، سوءاستفاده کردند و سعی داشتند رابطه میان بازیکنان،‌کادرفنی و مدیریت را برهم بزنند تا تراکتورسازی را زمین بزنند اما مدیریت کردن حواشی مهم است که ما این کار را خوب انجام دادیم. من خبر داشتیم چه اتفاقاتی رخ می دهد. خوشبختانه هواداران نیز بعد از شکست بد مقابل صبا حمایت کردند و نتیجه‌ این اقدامات برد مقابل پدیده مشهد بود. قطعا اینگونه مشکلات سر راه هر تیم بزرگی وجود دارد و فقط باید این مسائل مدیریت شود که در تیم ما این اتفاق رخ داد.
طاهران قدر پیراهن تراکتور را بداند
علی طاهران بازیکن خوبی است که در عضویت تیم ملی قرار دارد؛ اتفاقاتی که در امر محرومیت فیفا رخ داد،‌برای بازیکنان جوان خوب شد. این بازیکنان با غیبت باتجربه هامی توانند به ترکیب برسند و علی طاهران از فرصتی که نصیبش شد،‌استفاده کرد و به نحو احسن کارش را انجام داد. امیدوارم قدر پیراهنی که برتن می‌کند را بداند و بتواند سال‌های سال پیشرفت کند و به جایگاهی که دوست دارد برسد. علاوه بر طاهران ما بازیکنان خوب دیگری مانند فاخر تهامی، بهرامی، آقاسی، نصرآزادانی و … داریم که در کنار تیم هستند. آنها باید مثل ما که زمانی جوان بودیم و از کمترین دقایق برای نشان دادن خودمان استفاده کردیم، خودشان را نشان دهند و به ترکیب برسند.
شکست استقلال، ما را نایب قهرمان می‌کند
بازی با استقلال بسیار سخت است؛ این بازی نایب قهرمان لیگ را مشخص می کند و ما هم دنبال پیروزی هستیم. باید با تمرین خوب و تمرکز بالا روبه روی استقلال قرار بگیریم. امیدوارم مقابل چشمان هواداران خوبمان ۳ امتیاز را بگیریم. در بازی با استقلال تمرکز بسیار مهم است. امیدوارم با یک ریکاوری خوب آماده مسابقه شویم و هواداران را خوشحال کنیم.
باشگاه با بازیکنان وارد مذاکره شود
من نمی دانم مدیران باشگاه تراکتورسازی با بازیکنان برای تمدید قرارداد مذاکره ای کرده اند یا نه اما با توجه به اینکه ما در نقل و انتقالات تابستانی نمی‌توانیم یار بگیریم باید هرچه سریع‌تر مذاکره با بازیکنان انجام شود.
باشگاه باید بندهای قراردادم را تامین کند
درباره آینده خودم هنوز چیزی مشخص نیست؛ در قرارداد من بندهایی وجود دارد که باشگاه باید آنها را انجام دهد. اگر این شرایط از سوی باشگاه تامین شود، بدون مشکل قراردادم را تمدید می کنم و در تراکتورسازی می‌مانم اما اگر این شرایط محقق نشود، کار کمی سخت خواهد شد. امیدوارم هر اتفاقی رخ می دهد به سود باشگاه تراکتورسازی و هواداران باشد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news