امروز : شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۹:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خودروی نیسان GT-R در لباس پلیس+عکس

اگر ماشین‌باز باشید، با نام نیسان GTR به خوبی آشنا هستید. خودروی بااصالت ژاپنی که برای بهترین خودروهای اسپرت جهان، خط و نشان می‌کشد. خودرویی که ظرف ۳٫۳ ثانیه از حالت ساکن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و عنوان یکی از سریع‌ترین خودروهای جهان را برای خود دارد. در اقدامی جالب، شرکت نیسان […]

اگر ماشین‌باز باشید، با نام نیسان GTR به خوبی آشنا هستید. خودروی بااصالت ژاپنی که برای بهترین خودروهای اسپرت جهان، خط و نشان می‌کشد. خودرویی که ظرف ۳٫۳ ثانیه از حالت ساکن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و عنوان یکی از سریع‌ترین خودروهای جهان را برای خود دارد.

خودروی نیسان GT-R در لباس پلیس
در اقدامی جالب، شرکت نیسان برای جلب توجه عموم قبل از نمایشگاه خودرو نیویورک، محصول خودش را که با تم پلیس طراحی شده، کنار خیابان پارک کرده است. اقدام موفق‌آمیزی که توانست نظر بیشتر مردم را به خود جلب کند. قیمت پایه‌ی نیسان GT-R Premimum استاندارد از ۱۰۹٫۹۹۰ دلار شروع می‌شود.

بدنه‌ی این خودرو مشکی مات استو از رینگ‌های ۲۲ اینچی و کیت اگزوز ویژه بهره می‌برد. در نمای جلو این خودرو هم از بلندگو  و ۴ چراغ LED به چشم می‌خورد. متاسفانه نیسان GT-R در نمایشگاه خودرو نیویورک حاضر نمی‌شود. پس خالی از لطف نیست که تصاویری از این خودرو هیجان‌انگیز را در ادامه ببینیم.

خودروی نیسان GT-R در لباس پلیس
خودروی نیسان GT-R در لباس پلیس
خودروی نیسان GT-R در لباس پلیس

خودروی نیسان GT-R در لباس پلیس

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news