امروز : شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ملت انقلابی ایران با حضوری پرشور و انتخاب آگاهانه توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند

بصیر، خیرالله باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: باتوجه به حساسیت و شرایط کنونی نظام جمهوری اسلامی ایران لازم است که تمامی مردم با هوشیاری و حضور پرشور و آگاهانه در صحنه‌های مختلف حضور پیدا کنند. وی خاطرنشان کرد: در حالی که به زمان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره […]

بصیر، خیرالله باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: باتوجه به حساسیت و شرایط کنونی نظام جمهوری اسلامی ایران لازم است که تمامی مردم با هوشیاری و حضور پرشور و آگاهانه در صحنه‌های مختلف حضور پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که به زمان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاها نزدیک می‌شویم لازم است که ملت انقلابی ایران توطئه‌های کشورهای استکباری به‌ویژه آمریکا خیانتکار و صهیونیست بین‌المللی را خنثی کنند.

فرمانده سپاه فریدونکنار با اشاره به راهکارهای خنثی سازی توطئه‌های دشمنان در مسئله انتخابات، تصریح کرد: پیروی از منویات مقام معظم رهبری، حضور پرشور و با صلابت و انتخاب آگاهانه از جمله مواردی است که می‌تواند در انتخابات بسیار حائز اهمیت باشد.

باقرزاده گفت: برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهدا، ملت و مسئولان ایران اسلامی باید وحدت و انسجام داخلی را در مسئله انتخابات حفظ کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news