امروز : یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک قاب تاریخی: قهرمان‌های خوش قول

تیم پرسپولیس توانست سومین قهرمانی خود در لیگ برتر را به دست بیاورد. این عکس تیمی به یکی از تاریخی ترین قاب های به ثبت رسیده تیمی پرسپولیس تبدیل خواهد شد که توانست دهمین قهرمانی لیگ ایران و سومی قهرمانی لیگ برتر را به موزه افتخارات باشگاه اضافه کند. شاگردان برانکو پس از ۱۰۶ ماه، […]

تیم پرسپولیس توانست سومین قهرمانی خود در لیگ برتر را به دست بیاورد.

این عکس تیمی به یکی از تاریخی ترین قاب های به ثبت رسیده تیمی پرسپولیس تبدیل خواهد شد که توانست دهمین قهرمانی لیگ ایران و سومی قهرمانی لیگ برتر را به موزه افتخارات باشگاه اضافه کند. شاگردان برانکو پس از ۱۰۶ ماه، ۴۶۵ هفته، ۳۲۵۵ روز و ۷۸۱۴۰ ساعت توانستند طلسم سومین قهرمانی را بشکنند و اکنون آنها آخرین قهرمان فوتبال ایران نامیده می شوند.
تیم برانکو در لیگ شانزدهم انبوهی از رکوردهای مثبت را به نام خود کرد و در فاصله سه هفته تا پایان رقابت های قهرمانی مقتدرانه ای را جشن گرفت. اکنون تیم پرسپولیس با سه قهرمانی به همراه تیم استقلال  و پشت سر سپاهان دومین تیم پرافتخار تاریخ لیگ برتر نامیده می شوند.
این عکس می تواند تا سال ها خاطرات خوشی را برای طرفداران پرسپولیس یادآوری کند مضاف بر آنکه مسلما جای خالی کاپیتان شماره ۲۴ به شدت در آن احساس می شود. یک قهرمانی که قرمزپوشان قولش را به هادی داده بودند و اکنون به وعده خود با یکسال تاخیر عمل کرده اند. جامی برای هادی و به نام هادی، شیرینی پر از تلخی.
یک قاب تاریخی: قهرمان‌های خوش قول

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news