امروز : یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دعوت عالیشاه به برگزاری جشن قهرمانی

بازیکن نیم فصل اول سرخپوشان که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی مجبور به ترک این تیم شد، قهرمانی لیگ شانزدهم را به هواداران و بازیکنان تیم تبریک گفت.  امید عالیشاه که در نیم فصل اول یکی از بازیکنان تاثیرگذار سرخپوشان محسوب می‌شد، در ادامه‌ی فصل مجبور به جدایی از جمع این تیم و پشت […]

بازیکن نیم فصل اول سرخپوشان که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی مجبور به ترک این تیم شد، قهرمانی لیگ شانزدهم را به هواداران و بازیکنان تیم تبریک گفت.

 امید عالیشاه که در نیم فصل اول یکی از بازیکنان تاثیرگذار سرخپوشان محسوب می‌شد، در ادامه‌ی فصل مجبور به جدایی از جمع این تیم و پشت سر گذاشتن دوران سربازی شد. او البته با توجه به محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن، در این مساله با بدشانسی بزرگی مواجه شد.
امید عالیشاه که به عنوان کاپیتان دوم سرخپوشان در نیم فصل اول محسوب می شد با تبریک قهرمانی پرسپولیس گفته: خسته نباشید به مجموعه‌ی پرسپولیس و تبریک به دوستداران و هواداران ارتش سرخ، امیدوارم جشن باشکوهی در کنار کاپیتان ابدی تدارک ببینید. به امید موفقیت روزافزون پرسپولیس در تمام عرصه‌های داخلی و آسیایی.
امید عالیشاه در حال حاضر به دلیل مشکل تراکتورسازی قادر به همراهی این تیم نیست و در انتظار مشخص شدن تکلیف فصل آینده خود در ادامه است.
دعوت عالیشاه به برگزاری جشن قهرمانی

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news