امروز : یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ترامپ بر کالسکه سلطنتی ملکه الیزابت سوار می‌شود

زمانیکه یکی از سران خارجی برای بازدید از انگلیس به این کشور سفر می‌کند بخشی از مسیر تا کاخ «باکینگهام» (محل سکونت ملکه الیزابت دوم) را با این کالسکه طی می‌کند. اما «باراک اوباما» رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۱۱ این مسیر را با لیموزین زرهی خودش طی کرد. منابع آگاه در مصاحبه با تایمز […]

زمانیکه یکی از سران خارجی برای بازدید از انگلیس به این کشور سفر می‌کند بخشی از مسیر تا کاخ «باکینگهام» (محل سکونت ملکه الیزابت دوم) را با این کالسکه طی می‌کند. اما «باراک اوباما» رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۱۱ این مسیر را با لیموزین زرهی خودش طی کرد.

منابع آگاه در مصاحبه با تایمز اعلام کردند کالسکه ملکه به اندازه خودروی ریاست‌جمهوری آمریکا که در مقابل گلوله، حمله شیمیایی و بمب‌های کوچک مقاوم است، امن نیست. با این حال، ترامپ در گفتگو با دستیاران خود از علاقه‌اش برای سوار شدن بر کالسکه ملکه صحبت کرده است.

مقامات انگلیس در حال آماده سازی شرایط امنیتی برای زمان ورود ترامپ به لندن هستند زیرا قرار است در آن زمان تظاهرات گسترده‌ای علیه وی برگزار خواهد شد. گزارش‌ها نشان می‌دهد هزینه این بازدید حدود ۷ میلیون پوند خواهد بود.

ترامپ علاقه زیادی به خوب ظاهر شدن در تلویزیون دارد. او حتی مایل بود در زمان برگزاری رژه مراسم تحلیفش تجهیزات نظامی زیادی در محل مستقر باشند.

تاکنون بیش از ۱٫۸ میلیون نفر یک درخواست آنلاین را امضا و در آن با دعوت ترامپ به لندن مخالفت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news