امروز : دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

وضعیت مبهم منتظری در الاهلی

مجتبی جباری در فصل جاری لیگ ستارگان قطر بازی‌های کمی را برای الاهلی انجام داد و این به دلیل مصدومیت‌هایی بود که دچارش شد. در عین حال باید عنوان کرد که یوسف آدم، سرمربی الاهلی هم رابطه خوبی با جباری نداشت. بازیکن ایرانی الاهلی در حالی که چند سال از حضورش در این باشگاه سپری […]

مجتبی جباری در فصل جاری لیگ ستارگان قطر بازی‌های کمی را برای الاهلی انجام داد و این به دلیل مصدومیت‌هایی بود که دچارش شد. در عین حال باید عنوان کرد که یوسف آدم، سرمربی الاهلی هم رابطه خوبی با جباری نداشت. بازیکن ایرانی الاهلی در حالی که چند سال از حضورش در این باشگاه سپری می‌شود، این بار با پیشنهاد تمدید قرارداد مواجه نشده و الاهلی تمایلی برای حفط این بازیکن ندارد.

از طرفی مجتبی جباری هنوز از دیگر تیم‌های قطری هم پیشنهاد ندارد و با این شرایط شاید به فوتبال ایران برگردد. از استقلال به عنوان مقصد بعدی جباری نام برده می‌شود و او قبلاً هم در مصاحبه‌هایش تأکید کرده بوده که دوست دارد دوباره پیراهن استقلال را بر تن کند.
پژمان منتظری دیگر بازیکن ایرانی الاهلی اما وضعیت مبهمی دارد. مسئولان این باشگاه یک ماه پیش از او خواستند تا برای فصل بعد مذاکره کنند، ولی دیگر خبری از آنها نشده است. باید دید منتظری برای فصل بعد چه شرایطی خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news