امروز : دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دمای گرمترین و سردترین شهر ایران چند درجه است؟

کوروش محمدپور با اشاره به آخرین وضعیت جوی کشور گفت: امروز برای استان های خراسان شمالی،رضوی، جنوبی، بخش هایی از جنوب خوزستان و فارس رگبار و رعد و برق و بارش پراکنده باران پیش بینی می کنیم. وی ادامه داد: در نیمه شمالی و شمال غرب کشور شاهد کاهش دما هستیم. امروز دمای اردبیل نسبت […]

کوروش محمدپور با اشاره به آخرین وضعیت جوی کشور گفت: امروز برای استان های خراسان شمالی،رضوی، جنوبی، بخش هایی از جنوب خوزستان و فارس رگبار و رعد و برق و بارش پراکنده باران پیش بینی می کنیم.

وی ادامه داد: در نیمه شمالی و شمال غرب کشور شاهد کاهش دما هستیم. امروز دمای اردبیل نسبت به روز گذشته هفت درجه کاهش یافته و صبح امروز دما در این شهر در خنک ترین ساعت به صفر رسید. صبح امروز خلخال و یراب با دمای منفی یک درجه زیر صفر سردترین شهرهای کشور بودند.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، راسک در سیستان و بلوچستان با دمای ۴۴ درجه بالای صفر گرمترین شهر ایران است و پس از ان شهداد، دلگان و نیکشهر دمای ۴۳ درجه بالای صفر را تجربه کردند. این درحالی است که رکورد گرما در تهران ۴۳ درجه است.

محمدپور در مورد هوای تهران در روز چهارشنبه و همزمان با برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس، گفت: برای عصر چهارشنبه هوای ابری همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می کنیم. همچنین روز پنج شنبه تبریز در روز بازی تیم های تراکتور سازی و استقلال صاف است.

وی در پایان به باغداران توصیه کرد وضعیت هوا در روزهای دوشنبه و سه شنبه برای سم پاشی باغ ها مناسب است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news