امروز : دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خانم‌ها این حرف‌ها را هرگز به همسرتان نگویید!

این درست است که زن و شوهر هیچ چیزی را نباید از هم پنهان کنند ولی اگر به دنبال یک زندگی زناشویی پایدار هستید باید بدانید که یکسری از موارد را هرگز نباید به شوهرتان بگویید. در ادامه این مطلب را به نقل از سایت سیمرغ می‌خوانیم. من می‌دانم که شما الان در حال فکر کردن […]

این درست است که زن و شوهر هیچ چیزی را نباید از هم پنهان کنند ولی اگر به دنبال یک زندگی زناشویی پایدار هستید باید بدانید که یکسری از موارد را هرگز نباید به شوهرتان بگویید. در ادامه این مطلب را به نقل از سایت سیمرغ می‌خوانیم.

زنان این حرف‌ها را هرگز به همسرانشان نگویند!
من می‌دانم که شما الان در حال فکر کردن به چه چیزی هستید. اینکه زوج‌های ازدواج کرده نباید هیچ رازی را داشته باشند و باید همه چیز را با شوهرشان در میان بگذارند اما به اعتقاد من این حرف تنها مزخرفی بیش نیست! چیزهایی وجود دارد که قطعاٌ شما نباید آن را با همسرتان در میان بگذارید.
هرگز در مورد مادر وی چیزی بر زبان نیاورید
مهم نیست که وی آدم بدی است یا آدم خوبی . این قانون طلایی را بیاد بسپارید که دهانتان را چفت کنید!  این کاملا قابل پیش بینی است که شما به دلایلی از مادر شوهرتان خاطره جالبی ندارید و می بینید که همسرتان یک روز در حال حرف زدن درباره وی است. اینکه چقدر زن شریف ، با ارزش و دارای فلان خصلتهاست. روز دیگر ببینید که همسرتان مدام در حال بد و بیراه گفتن به وی می باشد! اینجا جایی است که ممکن است شما به اشتباه با عصبانیت وی همراهی کنید و در نتیجه پرونده خود را باطل کنید! به هوش باشید . هرچه شد فقط زبانتان را ببرید! او می تواند هرچه که می خواهد در مورد مادرش بگوید . تعریف یا بد و بیراه ! به شما مربوط نیست! سعی کنید نظراتتان را برای دوستان یا کسان دیگری که با آنها نیز ارتباط عاطفی و روانی دارید نگه دارید . اعتماد داشته باشید که کار غلطی نمی کنید!
با نزدیکترین دوست همسرتان خودمانی نشوید!
مهم نیست که وی چقدر دوست خوبی است و یا فرد قابل اعتمادی. حریم خود را حفظ کنید. گاهی بعضی از شوخی‌ها در حریم‌های خانوادگی چیز جالبی نیست اما همان شوخی در حریم دوستی کاملا هم چیز جالبی است! بگذارید همه چیز حد و مرز خود را داشته باشد.
هرگز به وی نگویید که فلان دوست شما زیر سرش بلند شده است
این بحث زنانه را برای خودتان و دوستانتان نگه دارید. این مسئله را اصلا علنی نکنید. شما همانطور که در مرحله قبل دیدید باید عمل کنید و از هر چنین چیزی باید فرار کنید و نشان دهید که چنین کاری بسیار نا مناسب است. اینکه بخواهید ماجرایی را برای وی تعریف کنید تا به وی بفهمانید شما چقدر شخصیت سالمی دارید و وی باید قدر شما را بداند چیزیست که در مغز شما می گذرد. در مغز یک مرد تنها این نکته است که چه باعث شده که همسر این دوست من اختیارش را از دست بدهد؟ وی چه نداشته که دوست پسر جدیدش دارد؟ آیا من هم آن را دارم؟ نکند دوست همسرم بخواهد همسرم را هم متوجه فقدان آن در من کند؟. حالا بنشینید ۳۰ سال توضیح بدهید! فایده نخواهد داشت. از طرف دیگر خدا به داد دعواهای شما و موشک‌هایی که وی بطرف شما پرتاب خواهد کرد برسد!
هرگز چیزی نگویید که احساس کند نسبت به جریانات شغلی وی ناراضی هستید!
«قانون هر غلطی میکنی بکن! من بهت اطمینان دارم!» این یکی از اشتباهاتی است که اکثر زنان می‌کنند. خارج از غرغرهای آن‌ها در مورد کار همسرشان، وی وقتی از سر کار به خانه برمی‌گردد بهش بدجور پیله می‌کنند! می‌خواهند بدانند که چه شده که همسرشان اینقدر خسته و عصبانی است! مدام سوال می‌کنند و توضیح می‌خواهند و سعی می‌کنند که ماجرا را منطقی ارزیابی کنند و مدام جواب به هر خط شکایت همسر می‌دهند. سعی می‌کنند به وی حالی کنند که طرف وی هستند اما وی باید آرام باشد! بسیار ساده در روزهای بعد موقع دعوا اعلام می‌کنند که تو انتظار داری که مردم بدانند تو چه هستی ولی تو خودت هنوز نمی‌دانی که چه هستی و چه می‌خواهی! من اما می‌دانم که تو فلان و فلان هستی. غر میزنی، فکر می‌کنی خیلی می‌فهمی و  و و و  …. وی  از خود دفاع خواهد کرد و خواهد گفت که من فکر می‌کردم تو به من اطمینان داری! و شما هم می‌خواهید کار غلط‌تان را درست کنید و می‌گویید البته که دارم اما فلان و فلان! بعد از کلمه اما دیگر توضیح شما معنی نخواهد داشت! شما کار را خراب کرده‌اید!  کسی نیست که به شما حالی کند که شما قرار نیست منشی وی باشید بلکه قرار است همسر وی باشید. قرار نیست چون زندگی کاری وی به شما هم ربط دارد در آن دخالت کنید و مسولیتی که با وی است را بررسی کنید!
هرگز به وی نگویید از وی طلاق خواهید گرفت مگر اینکه فلان کار را انجام دهد!
مثل احمقها مدام همسر خود را تهدید به طلاق نکنید. به وی به اشتباه نخورانید که یک پای شما همیشه بیرون در است! ساک شما همیشه بسته است! خانه مادر شما همیشه هست!  و بدتر اینکه بدانید دارید بلوف میزنید و یک لحظه بدون وی زنده نمی‌مانید!  دفعه بعد که خواستید فریاد بزنید از جلوی چشم من دور شو! دیگر نمی‌خواهم ببینمت!  یک لحظه خود را کنترل کنید و کلمه را در دهانتان بخشکانید. اگر این کار را نکردید البته ممکن است جواب بشنوید که وی جایی نمی‌رود و این دیوانه بازی‌ها چیست، اما این خاصیت همیشگی مردان نیست. بی‌جهت زندگی را با حرف‌های بی‌مورد مشوش نکنید.
هرگز نگویید که شما بیشتر از وی حقوق میگیرید!
چه می‌خواهید بکنید؟ چطور است اصلا دریل را برداریم و مغزش را سوراخ کنیم؟ ها ؟! یادتان باشد ۳ اصل مهم در مورد پول و مسائل مالی اینهاست : ۱. پول شما و پول وی ندارد – اما پول شما و وی از هم جدا باشد! ۲. پول «من» در کلمات بکار نبرید. ۳. نگویید  «اگه پول کم داری من دارم!»

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1