امروز : دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارکان نظام اسلامی ایران بر پایه آرای مردمی است/مشارکت گسترده و تجلی وحدت موجب عزت کشور

بصیر، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به نزدیک بودن زمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و رستاها اظهار کرد: ملت سرافراز و سربلند ایران اسلامی در آستانه خلق حماسه ای دیگر قرار دارند و عزم خود را جزم کردند تا در انتخاباتی پرشور، حساس و سرنوشت ساز شرکت کنند. وی […]

بصیر، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به نزدیک بودن زمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و رستاها اظهار کرد: ملت سرافراز و سربلند ایران اسلامی در آستانه خلق حماسه ای دیگر قرار دارند و عزم خود را جزم کردند تا در انتخاباتی پرشور، حساس و سرنوشت ساز شرکت کنند.
وی خاطرنشان کرد: این انسجام ملی علاوه بر پیام حضور گسترده و بی نظیر خود که همواره تداوم بخش پیگیری آرمان های انقلاب اسلامی بوده است با انتخاب ناب و برجسته، افرادی خبره، باتجربه، معتقد به مردم سالاری دینی و ولایتمدار برای آینده نظام پربرکت اسلامی انتخاب نماید.

فرماندار فریدونکنار تصریح کرد: در نظام مقدس اسلامی که ارکان آن بر پایه آرای مردم شکل گرفته است انتخابات از مظاهر تبلور حق حاکمیت بر سرنوشت خویش است و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند “اگر ملت ایران خوب، قوی و مصمم وارد انتخابات شوند و صندوق های رای را از رای و عزم خود پر کنند، جمهوری اسلامی ایران به خود خواهد بالید و افتخار خواهد کرد”.

منفردی افزود: در همین راستا آنچه در وهله نخست برای مجریان انتخابات حائز اهمیت است، مشارکت گسترده مردم و تجلی وحدت و همدلی است و نه نتیجه انتخابات. چراکه در صورت پیروزی واقعی که همان حضور عزتمندانه مردم در انتخابات است محقق گردیده و مطالبه مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات بیانگر این واقعیت در ایران اسلامی است که خود مردم مسیر آینده کشور را تعیین می نمایند.
وی یادآور شد: اعتقاد ما بر آن است که رقابت بایستی بر محور برنامه مبتنی بر نقاط قوت کشور و حل مشکلات و رفع نقاط ضعف باشد و
نباید معطوف به منازعات بی فایده سیاسی، قبیله گرایی و گروه گرایی شود.

فرماندار فریدونکنار تاکید کرد: رعایت اخلاق اسلامی و احکام شرعی در فرآیند برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری چه از سوی نامزدها و چه از سوی طرفداران آن‌ها از مطالبات اصلی ملت اخلاق مدار ایران محسوب می شود و قطعا پاسخگویی عملی به این مطالبات مردمی، خود شاخص کلیدی در انتخاب فرد اصلح از سوی آنان است.

منفردی اظهار کرد: با عنایت به وجود قوانین مشخص و صریح مبنی بر رعایت مر قانون در انتخابات، اینجانب و تمامی مجریان انتخاباتی خود را مکلف به رعایت قوانین دانسته و تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا با رعایت کامل اصل بی طرفی و عادلانه، انتخاباتی پرشور و سالمی
داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news