امروز : دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم تشکیل انجمن جوان در فریدونکنار

بصیر، حسین منفردی در دومین جلسه روز جوان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: از سوی فرمانداری تنها یک نفر به عنوان مشاور جوان به استان معرفی می‌شود و مشاوران جوان تنها یک اصطلاح است. وی با بیان اینکه همه باید در مقابل رفتار و گفتار خود پاسخگو باشند، تصریح کرد: انتظار بر […]

بصیر، حسین منفردی در دومین جلسه روز جوان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: از سوی فرمانداری تنها یک نفر به عنوان مشاور جوان به استان معرفی می‌شود و مشاوران جوان تنها یک اصطلاح است.
وی با بیان اینکه همه باید در مقابل رفتار و گفتار خود پاسخگو باشند، تصریح کرد: انتظار بر این بود تا به جای تمرکز به برگزاری جشن روز جوان، کارگروه‌هایی شکل می‌گرفت تا نسبت به جوان طرح و برنامه بدهند.
فرماندار فریدونکنار با اشاره به اینکه تمامی گروه‌های جامعه را باید در نظر گرفت تا برنامه روز جوان، پرشورتر از گذشته برگزار شود، خاطرنشان کرد: فضای آینده جامعه را باید در اختیار جوان گذاشت و برای انتقال تجربه به آن‌ها برگزاری چنین مراسم و برنامه‌هایی نیاز است.
منفردی با بیان اینکه باید در فریدونکنار انجمن جوان تشکیل شود، گفت: ایجاد کارگروه فرهنگی، ورزشی، و اجرایی برای این گروه نیاز است.
وی با تاکید بر اینکه جامعه به شادابی و نشاط نیاز دارد اما باید در قالب دین و قانون باشد، اظهار کرد:هر نخبه علمی، طلبه، ورزشکار، فرد هیئتی و تمامی افرادنیازمند الگو هستند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news