امروز : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چگونه بدون میخ، قاب عکس به دیوار بزنیم؟

ما به خانه نوسازی نقل مکان کرده‌ایم. چگونه می‌توان بدون زدن میخ به روی دیوار آسیب دیدنش، تابلوها را بر دیوار نصب کرد، آیا برای نصب تابلو بدون میخ راهی وجود دارد؟ برای نصب تابلو بر روی دیوار می‌توانید از چسب دو طرفه یا چسب گریپز استفاده کنید. این چسب را از نوعی بخرید که […]

ما به خانه نوسازی نقل مکان کرده‌ایم. چگونه می‌توان بدون زدن میخ به روی دیوار آسیب دیدنش، تابلوها را بر دیوار نصب کرد، آیا برای نصب تابلو بدون میخ راهی وجود دارد؟

چگونه بدون میخ،‌قاب عکس را به دیوار بزنیم؟
برای نصب تابلو بر روی دیوار می‌توانید از چسب دو طرفه یا چسب گریپز استفاده کنید. این چسب را از نوعی بخرید که توانایی تحمل وزن تابلو و قاب عکس را داشته باشد. البته توجه داشته باشید که هرچه قدرت نگهداری آن بیشتر باشد یا چسب قوی تری داسته باشد، احتمال بر جای گذاشتن رد چسب بر روی دیوار با گذشت زمان بیشتر می‌شود. همچنین اگر بخواهید تابلو را جا به جا کنید، چسب دوطرفه ممکن است گچ دیوار را هم بلند کند!
اگر دیوار خانه شما دارای کاغذ دیواری است، احتمال آسیب چسب دوطرفه کمتر می‌شود. برای دیوارهای رنگ شده استفاده از میخ آسیب کمتری دارد.
چگونه بدون میخ،‌قاب عکس را به دیوار بزنیم؟
برای استفاده از تابلو می‌توانید با نصب شلف یا نگهدارنده‌های چوبی و قرار دادن قاب‌ها بر روی آن، عکس و تابلوها را روی دیوار داشته باشید.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news