امروز : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۰:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اخباری: برای دوم شدن باید استقلال را ببریم

محمدرضا اخباری درباره شرایط تراکتورسازی، مصدومیتش، اظهارات امیر قلعه نویی پیرامون خودش، بازی با استقلال و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید: بازیکنان غیرت به خرج دادند شرایط تیم ملی از نظر فنی خوب است؛ ما در نیم فصل دوم تغییرات زیادی در ترکیب تیم […]

محمدرضا اخباری درباره شرایط تراکتورسازی، مصدومیتش، اظهارات امیر قلعه نویی پیرامون خودش، بازی با استقلال و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

بازیکنان غیرت به خرج دادند
شرایط تیم ملی از نظر فنی خوب است؛ ما در نیم فصل دوم تغییرات زیادی در ترکیب تیم مان ایجاد شد و شما دیدید در بازی با پدیده که چند بازیکن ما غایب بودند، با کمبود نفر مواجه بودیم. با این حال بازیکنان غیرت به خرج دادند و توانستیم پدیده را شکست دهیم و امیدوارانه فصل را ادامه دهیم.
امیدواری به آینده
ما از ابتدای فصل هدفمان قهرمانی در لیگ برتر بود و برای این منظور هر تلاشی لازم بود انجام دادیم؛ اما متاسفانه مشکلاتی که در امر محرومیت فیفا و برخی بازیکنان پیش آمد، شرایط را برایمان دشوار کرد. هواداران تراکتورسازی حق دارند از اینکه قهرمان نشدیم، ناراحت باشند اما می دانم که آنها شرایط را درک می کنند. ما نیز انشاءالله تلاش می کنیم تا قهرمانی در جام حذفی خوشحالشان کنیم.
مجبورم با درد بازی کنم
مصدومیتی که برایم پیش آمده فقط با دو سه هفته استراحت بهبود پیدا می کند. من باید مدتی فیزیوتراپی کنم اما اکنون که در کوران مسابقات هستیم این فرصت به دست نمی آید. به همین خاطر مجبور هستم با درد زانو برای تراکتورسازی به میدان بروم.
قلعه نویی خودش بامعرفت است
امیر قلعه نویی مثل همیشه به من لطف داشته است؛ شنیدم او گفته بود اخباری بامعرفت است که با درد برای تیم ما بازی می کند اما من می گویم بامعرفت خود امیرخان است که با وجود این همه مشکل استوار پشت بازیکنانش ایستاده و برای موفقیت تیم تلاش می کند. من واقعا از او ممنونم. قلعه نویی زحمات زیادی برای تیم می کشد و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل نتایجی خوب کسب کنیم. من هم امیدوارم در بازی های باقیمانده برای تیمم مثمرثمر باشم و مردم و هواداران خاطرات خوبی از من در ذهنشان داشته باشند.
برای دوم شدن باید استقلال را ببریم
استقلال تیم خوب و باکیفیتی است. این تیم در هفته های گذشته نتایج خوبی گرفته و حالا یک رقیب برای ما محسوب می شود. بازی سختی خواهیم داشت اما برای اینکه در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار بگیریم، نیاز داریم این بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
امیدوارم بازی با استقلال به حاشیه کشیده نشود
من امیدوار هستم بازی با استقلال به حاشیه کشیده نشود. البته می دانم مردم خوب و بافرهنگ آذربایجان علاوه بر حمایت از تراکتورسازی به تیم حریف هم احترام می گذارند و امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاید تا همه از تماشای یک مسابقه جذاب لذت ببرند.
امیدوارم ۳ امتیاز از استقلال بگیریم
با اینکه کار سختی مقابل استقلال داریم اما امیدوارم با حمایت هواداران خوب تراکتورسازی بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم. باید با تمرکز بالا در زمین حاضر شویم تا به نتیجه ای که می خواهیم دست پیدا کنیم.
اولویتم برای سال بعد تراکتور است
من پایان فصل قراردادم با تراکتورسازی به پایان می رسد اما خاطرات بسیار خوبی از این تیم دارم و علاقه مند هستم بمانم. اولویت من برای سال بعد تراکتورسازی است اما چون با سایپا قرارداد دارم، باید ببینیم مسئولان آن باشگاه چه نظری دارند. با این حال هنوز خبری نیست و در پایان فصل باید ببینیم چه پیش می آید.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news