امروز : چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گسترش شادی به معنای فاصله گرفتن از ارزش‌ها نیست/لزوم نشان دادن خلاقیت در فعالیت‌های عمومی

بصیر، سیدمرتضی رضویان یکی از فعالان فرهنگی اجتماعی شهرستان فریدونکنار طی گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری جشن‌ها و مراسم سوگواری در کشور، اظهار کرد:تا به امروز بسیاری از سوگواره‌ها عمومی و جشنواره‌ها خصوصی بوده است. وی خاطرنشان کرد: لازم است تا شادی‌های عمومی در کشور گسترش پیدا کند اما این به معنی فاصله گرفتن از […]

بصیر، سیدمرتضی رضویان یکی از فعالان فرهنگی اجتماعی شهرستان فریدونکنار طی گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری جشن‌ها و مراسم سوگواری در کشور، اظهار کرد:تا به امروز بسیاری از سوگواره‌ها عمومی و جشنواره‌ها خصوصی بوده است.
وی خاطرنشان کرد: لازم است تا شادی‌های عمومی در کشور گسترش پیدا کند اما این به معنی فاصله گرفتن از ارزش‌ها نیست.
این فعال اجتماعی با اشاره به اینکه ایجاد نشاط در جامعه باید یکی از اهداف باشد، تصریح کرد: در فعالیت‌های عمومی نباید از آموزش غافل شویم و باید از خود خلاقیت نشان دهیم.
رضویان با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیاری در سطح شهر و روستاهای فریدونکنار نهفته است، گفت: باید بتوانیم در بخش‌های مختلف فضای انگیزشی ایجاد کنیم و میلاد حضرت علی‌اکبر(ع) و اعیاد شعبانیه بهترین فرصت برای این امر است.
وی با تاکید بر اینکه در زمینه اشتغال با تفکر جوان می‌توان گامی رو به جلو برداشت، خاطرنشان کرد: لازم است که در فریدونکنار و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از ظرفیت‌های گردشگری دریایی، طرح‌های پرورش ماهی در قفس و تولید مرغ مادر صادراتی استفاده شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news