امروز : جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمنان به دنبال اسلام‌هراسی هستند/آمریکا و اسرائیل دشمن درجه یک اسلام

بصیر، محمد نبی‌زاده در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز اظهار کرد: در جنگی ناخواسته در منطقه غرب آسیا قرار گرفتیم و درگیر آن هستیم. وی تصریح کرد: این جنگ از سوی گروه‌هایی به وجود آمد که نام اسلام را یدک می‌کشند و در عمل بویی از آن نبرده‌اند. کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: هدف دشمن اسلام‌هراسی است […]

بصیر، محمد نبی‌زاده در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز اظهار کرد: در جنگی ناخواسته در منطقه غرب آسیا قرار گرفتیم و درگیر آن هستیم.
وی تصریح کرد: این جنگ از سوی گروه‌هایی به وجود آمد که نام اسلام را یدک می‌کشند و در عمل بویی از آن نبرده‌اند.
کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: هدف دشمن اسلام‌هراسی است و به وسیله نام اسلام به دنبال تخریب آن هستند و برخی نیز به آسانی فریب می‌خورند.
نبی‌زاده با بیان اینکه این فتنه در سیاست و جنگ به آسانی به پایان نمی‌رسد، اظهار کرد: حضور مدافعان حرم در این مبارزه پیش‌زمینه‌هایی لازم دارد.
وی با اشاره به اینکه با حضور در سوریه باید از برخی علاقه‌های دنیوی و تعلقات مادی فاصله بگیرید، گفت: مومنان با دشمن دوستی نمی‌کنند و به راحتی گردن نمی‌زنند، در این جنگ به طفل‌ها نیز رحم نمی‌شود و با سر آن طفل بازی می‌کنند و با پخش تصاویر آن در رسانه با نام اسلام موج‌سواری می‌کنند.
این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت مصداق حق است و بر همه مشخص شده که آنها از یاران دشمنان اسلام، آمریکا و اسرائیل هستند، اظهار کرد: آمریکا و اسرائیل دشمن درجه یک اسلام است اما علیه اسرائیل حتی اظهار برائت نمی‌کنند و وارد جنگ نمی‌شوند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news