امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طلایی: رد صلاحیتم را پیگیری می کنم

مرتضی طلایی عضو شورای اسلامی شهر تهران که در پنجمین دوره انتخابات رد صلاحیت شد بیانیه صادر کرد. بسم الله الرحمن الرحیم إِلَّا الَّذِینَ صَبرَُواْ وَ عَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ أُوْلَئکَ لَهُم مَّغْفِرَةٌ وَ أَجْرٌ کَبِیر (سوره هود آیه ١١) مگر آن کسانی که صبر کردند در بلاها و عمل کردند به نیکی ، برای ایشان آمرزش […]

مرتضی طلایی عضو شورای اسلامی شهر تهران که در پنجمین دوره انتخابات رد صلاحیت شد بیانیه صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

إِلَّا الَّذِینَ صَبرَُواْ وَ عَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ أُوْلَئکَ لَهُم مَّغْفِرَةٌ وَ أَجْرٌ کَبِیر (سوره هود آیه ١١)
مگر آن کسانی که صبر کردند در بلاها و عمل کردند به نیکی ، برای ایشان آمرزش و مژده بزرگ است .

طی شب و روز گذشته در فضای مجازی اخباری منتشر و اعلام شده که صلاحیت تعدادی از اعضای فعلی شورای اسلامی شهر تهران از جمله بنده احراز نشده است .
اگرچه بر اساس اطلاع قبلی ، تایید نهادهای نظارتی و مراجع چهارگانه و همچنین هیئت اجرایی انتخابات در مورد اینجانب صورت گرفته اما ظاهرا هیئت نظارت شهر تهران اقدام به اتخاذ چنین تصمیمی نموده است .

البته موضوع هنوز به صورت رسمی به بنده اطلاع داده نشده اما آنچه شائبه برانگیز ، تعجب آور و غیر منصفانه است ، حجم سنگین اطلاع رسانی این خبر طی شب گذشته بود که امیدوارم دستگاههای مسوول در امر برگزاری انتخابات ساده از کنار آن نگذرند .

در این زمینه لازم است نکاتی را به استحضار عموم مردم شریف برسانم .

١) حضور بنده در این دوره از انتخابات شوراها ناظر بر تکالیف و اهداف بسیار مهمتری از کاندیداتوری و رای آوری است . حال آن که در صورت عدم احراز صلاحیت و یا هر شرایط دیگر این وظایف و تکالیف را از خود و همراهانم ساقط ندانسته و برای اعتلای میهن عزیزمان، حضور گسترده مردم در انتخابات و موفقیت نیروهای انقلاب در این آزمون تلاش خواهم کرد.
٢) اینجانب و تمامی دوستان ، علاقمندان ، گروهها و افراد حامی که دل در گرو انقلاب داریم در شرایطی که دوربین های دشمن کوچکترین حرف ها و نظرات ما را نشانه گرفته اند، عمل به قانون و تبعیت از آن را یک میثاق ملی دانسته و معتقدیم در چنین شرایطی ذره ای تخطی از قانون ، آب در آسیاب دشمن ریختن است ، بیان غصه ها و گلایه ها را به زمان دیگری موکول می کنیم و لحظه ای در صفوف اتحاد ملی و میهنی مان خلل وارد نمی کنیم.
٣) از مردم شریف و عزیز تهران ، همه همراهان ، دوستان و عزیزانی که از لحظه ثبت نام تا به امروز لطف بی نهایتشان شامل حال بنده بوده تشکر و تقاضا می کنم با بردباری کامل منتظر اعلام نظر نهایی مراجع قانونی باشند و از هرگونه رفتار و گفتار تفرقه افکنانه و یا اعلام گلایه و ناراحتی جدا خودداری کنند .
٤) بدیهی است اینجانب به عنوان یک شهروند از تمامی حقوق قانونی خود برای پیگیری موضوع از طریق مجاری رسمی استفاده خواهم کرد و امیدوارم این انتخابات همچون همیشه در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و ائمه هدی (ع) به بهترین شکل ممکن برگزار شود .

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news