امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صلاحیت ۸۹۸۱ داوطلب در انتخابات شوراهای شهر استان تهران تائید شد/ رد صلاحیت ۱۴۵۰ داوطلب

تعداد ۸۹۸۱ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان تهران از سوی هیات های اجرایی و نظارت شهرستان ها واجد شرایط شناخته شدند. وی در ادامه افزود: بر همین اساس تعداد ۱۴۵۰ داوطلب از سوی هیات های اجرایی و نظارت شهرستانها واجد شرایط شناخته نشدند و تعداد ۱۹۴ داوطلب هم از حضور در این […]

تعداد ۸۹۸۱ داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان تهران از سوی هیات های اجرایی و نظارت شهرستان ها واجد شرایط شناخته شدند.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس تعداد ۱۴۵۰ داوطلب از سوی هیات های اجرایی و نظارت شهرستانها واجد شرایط شناخته نشدند و تعداد ۱۹۴ داوطلب هم از حضور در این رقابت انصراف دادند.

مدیرکل انتخابات استانداری تهران ادامه داد: داوطلبانی که نسبت به رد صلاحیت خود اعتراض و شکایتی دارند می توانند از فردا یعنی از تاریخ ۳ الی ۶ اردیبهشت ماه شکایت خود را تقدیم هیات نظارت استان کنند.

سرمست تصریح کرد: هیات نظارت استان نیز از ۷ الی ۱۶ اردیبهشت ماه یعنی به مدت ۱۰ روز فرصت دارد شکایت واصله از داوطلبان رد صلاحیت شده را بررسی کرده و نتایج نهایی خود را ۱۷ اردیبهشت ماه به فرمانداری و بخشداری ها اعلام کند که بر این اساس اسامی نهایی نامزدهای انتخابات شوراهای شهر از ۱۸ الی ۲۰ اردیبهشت‌ماه منتشر خواهد شد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه اسامی نهایی نامزدهای انتخابات شوراها ۱۷ اعلام می شود لذا تعدادی از افراد تایید صلاحیت شده و یا رد صلاحیت شده در این فاصلله از ادامه رقابت انصراف می دهند که این مسئله موجب تغییر این آمار می شود.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news