امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۹:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خواسته شهدا از مردم رعایت اخلاق بود

بصیر، حسین منفردی فرماندار فریدونکنار در آئین نواخته شدن زنگ بصیرت با اشاره به اینکه یکی از بارزترین ویژگی‌های شهدا، اظهار کرد: یکی از صفات بارز شهدا این بود که درد دیگران را احساس می‌کرد و اگر این امر تحقق پیدا کرد مشکل بشریت حل می‌شود. وی با بیان اینکه انسان باید به درجاتی از […]

بصیر، حسین منفردی فرماندار فریدونکنار در آئین نواخته شدن زنگ بصیرت با اشاره به اینکه یکی از بارزترین ویژگی‌های شهدا، اظهار کرد: یکی از صفات بارز شهدا این بود که درد دیگران را احساس می‌کرد و اگر این امر تحقق پیدا کرد مشکل بشریت حل می‌شود.
وی با بیان اینکه انسان باید به درجاتی از کمال برسند که برای رفع درد مردم اقدام کنند، تصریح کرد: حاج حسین بصیر درد مردم، مسلمانان و جهان را در پیش و پس از انقلاب دریافت و برای رفع آن حرکت کرد.
فرماندار فریدونکنار با اشاره به اینکه برای رفع درد دیگران از خود باید گذشت، خاطرنشان کرد: با گذر از خود برای رفع مشکلات مردم و حل درد آنها، به صفت بارز انسانیت یعنی اخلاق دست پیدا می‌کنیم.
منفردی افزود: اگر اخلاق اسلامی، انسانی و حرفه‌ای در میان بشریت گسترش پیدا کند بسیاری از مشکلات حل می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شهدا تمام زندگی‌‌شان متعلق به خدا است، گفت: شهدا از ما می‌خواهد که اگر اخلاق را رعایت کنیم تمامی مشکلات حتی اقتصادی، اجتماعی و جنگ نیز حل می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news