امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ورود منصوریان به فصل نقل‌وانتقالات

استقلال ابتدای لیگ شانزدهم ستاره های زیادی جذب کرد ولی مدت زمان قراردادهای آنها یک ساله بود. حال مدیران استقلال به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان خود هستند. کاوه رضایی و امید ابراهیمی از جمله بازیکنانی هستند که در پایان لیگ شانزدهم قراردادشان با استقلال به اتمام می رسد و علیرضا منصوریان از باشگاه خواسته تا […]

استقلال ابتدای لیگ شانزدهم ستاره های زیادی جذب کرد ولی مدت زمان قراردادهای آنها یک ساله بود. حال مدیران استقلال به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان خود هستند. کاوه رضایی و امید ابراهیمی از جمله بازیکنانی هستند که در پایان لیگ شانزدهم قراردادشان با استقلال به اتمام می رسد و علیرضا منصوریان از باشگاه خواسته تا با آنها تمدید شود. اما این روزها مشکل مالی باشگاه استقلال باعث شده تا ستاره های آبی در تمدید قراردادهای خود مردد شوند.

حال از اردوی آبی پوشان خبر می رسد که علیرضا منصوریان شخصا وارد پروژه تمدید قراردادها شده و گفته می شود در روزهای اخیر هم با افتخاری مدیرعامل باشگاه جلساتی برگزار کرده است. افتخاری حضور یک اسپانسر قدرتمند را شرط تمدید قراردادها می داند و منصوریان تصمیم دارد برای تامین منابع مالی تیمش سراغ دوستان خود برود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news