امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش گواردیولا به شکست بایرن مقابل رئال

هفته گذشته هفته ناکامی و حذف دو تیم سابق پپ گواردیولا از لیگ قهرمانان اروپا بود. نخست این بایرن مونیخ بود که با قبول شکست توسط رئال مادرید حذف شد و یک شب بعد از آن هم بارسلونا مقابل یوونتوس دوام نیاورد. پپ گواردیولا معتقد است که اگر باواریایی‌ها در هر دو بازی رفت و […]

هفته گذشته هفته ناکامی و حذف دو تیم سابق پپ گواردیولا از لیگ قهرمانان اروپا بود. نخست این بایرن مونیخ بود که با قبول شکست توسط رئال مادرید حذف شد و یک شب بعد از آن هم بارسلونا مقابل یوونتوس دوام نیاورد.

پپ گواردیولا معتقد است که اگر باواریایی‌ها در هر دو بازی رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی مجبور نبودند ۱۰ نفره بازی کنند، می‌توانستند نتیجه بهتری برابر رئال مادرید بگیرند.

وی گفت:  به نظر من اگر بایرن مونیخ برابر رئال مادرید ۱۱ به ۱۱ بازی می‌کرد، می‌توانست نتیجه بهتری بگیرد. من دقیقاً می‌دانم که روبه‌رو شدن با رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو چقدر است. فکر می‌کنم که بایرنی‌ها همگی خودشان را برای نرسیدن به مرحله بعد بدشانس می‌دانند.

گواردیولا که تیمش خودش در مرحله یک هشتم نهایی توسط موناکو و به خاطر گل زده کمتر در خانه حریف حذف شد، افزود: بازی‌ ما برابر موناکو مهم بود. ما می‌‌خواستیم برنده شویم و به مرحله بعد برسیم. بردن جام به شما اعتماد به نفس می‌دهد و نبردن‌شان سبب می‌شود که به توانایی‌های خودتان شک کنید.

فردا (یکشنبه) منچسترسیتی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس باید با آرسنال روبه‌رو شود. با توجه به اینکه من‌سیتی شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر ندارد، قهرمانی در جام حذفی به مردان گواردیولا کمک می‌کند تا فصل را دست خالی به پایان نرسانند.

او در این خصوص تأکید کرد: من می‌‌خواهم جام حذفی را ببرم تا بازیکنان باور کنند که ازعهده بردن جام برمی‌آیند. بازیکنان من به توانایی‌های خودشان شک کرده‌اند و به نظر من تغییر دادن ذهنیت آنها و رساندن آنها به موفقیت، یکی از سخت‌ترین چالش‌های حال حاضر من است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news