امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تغییرات مدیریتی در استقلال و پرسپولیس؟

در حالی که به آخرین روزهای لیگ برتر نزدیک شده‌ایم، برخی اخبار و شواهد نشان می‌دهد که مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دستخوش تغییر از سوی وزارت ورزش و جوانان خواهد شد. هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دوره گودرزی وزیر وقت وزارت ورزش و جوانان انتخاب شدند و انتقادات زیادی به […]

در حالی که به آخرین روزهای لیگ برتر نزدیک شده‌ایم، برخی اخبار و شواهد نشان می‌دهد که مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دستخوش تغییر از سوی وزارت ورزش و جوانان خواهد شد.

هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دوره گودرزی وزیر وقت وزارت ورزش و جوانان انتخاب شدند و انتقادات زیادی به آنها در گذشته شده بود. اوج این انتقادات به ماجرای محرومیت استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی فیفا بر می‌گشت. از طرفی انتقادات بازیکنان و سرمربی استقلال هم ظاهرا در این تغییرات بی اثر نیست.

در باشگاه پرسپولیس هم موفق نبودن در جذب منابع مالی برای پرداخت طلب ژوزه، باعث شده تا وزارت ورزش به فکر تغییراتی در این باشگاه بیفتد.

احتمال می‌رود که این تغییرات نهایتا در پایان لیگ عملی شود و البته مشخص نیست که مدیرعاملان این دو باشگاه هم مشمول این تغییرات خواهند شد یا خیر ولی احتمال برکناری افتخاری وجود دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news