امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۲:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نظم و دقت از ویژگی‌های بارز حاج بصیر/آزادی به معنای واقعی در جمهوری اسلامی وجود دارد

بصیر، اکبر بصیر برادر سردار شهید حاج حسین بصیر در آئین نواخته شدن زنگ بصیرت، اظهار کرد: حاج حسین بصیر همانند همه شما دانش‌آموزان یک فرد ساده بود و تا ششم ابتدایی درس خواند اما با آن سن و سال کم، بسیار دقیق‌ و منظم بود. وی با بیان اینکه با آغاز شدن جنگ، حاج […]

بصیر، اکبر بصیر برادر سردار شهید حاج حسین بصیر در آئین نواخته شدن زنگ بصیرت، اظهار کرد: حاج حسین بصیر همانند همه شما دانش‌آموزان یک فرد ساده بود و تا ششم ابتدایی درس خواند اما با آن سن و سال کم، بسیار دقیق‌ و منظم بود.
وی با بیان اینکه با آغاز شدن جنگ، حاج حسین سلاح درس را بر زمین گذاشت و سلاح جنگی را بر دوش گرفت و به دفاع از کشور ایران رفت، خاطرنشان کرد: حاج حسین بصیر در دوران جنگ و انقلاب فعالیت‌های سیاسی داشتند و موجب تحرک جوانان انقلابی می‌شدند.
برادر شهید حاج حسین بصیر با اشاره به اینکه همه به آنچه که خواستیم در این کشور رسیدیم، تصریح کرد: در جمهوری اسلامی ایران به معنای واقعی آزادی وجود دارد اما در گذشته جرات سخن گفتن در خانه خود را نیز نداشتیم.
بصیر با بیان اینکه تمام مردم کشور سهم خود را از انقلاب دریافت کردند، گفت: سهم ما از انقلاب عزت است و کسی نمی تواند آن را زیر سوال ببرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news