امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۱:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بحران در پرسپولیس

بحران دفاع پرسپولیس پیش از دیدار مقابل الهلال عربستان جد‌ی‌تر شد. شب گذشته به طور رسمی اعلام شد محمد انصاری مدافع سرخ‌پوشان به دلیل مصدومیت به بازی مقابل الهلال نمی‌رسد تا دست برانکو برای این دیدار بسته شود. محمد انصاری در اواخر دیدار برابر پدیده مشهد دچار مصدومیت شد و از سوی برانکو تعویض شد. […]

بحران دفاع پرسپولیس پیش از دیدار مقابل الهلال عربستان جد‌ی‌تر شد. شب گذشته به طور رسمی اعلام شد محمد انصاری مدافع سرخ‌پوشان به دلیل مصدومیت به بازی مقابل الهلال نمی‌رسد تا دست برانکو برای این دیدار بسته شود.

محمد انصاری در اواخر دیدار برابر پدیده مشهد دچار مصدومیت شد و از سوی برانکو تعویض شد. در حالی که به نظر می‌رسید این بازیکن مشکلی برای همراهی سرخپوشان نداشته باشد و موفق شود زیر نظر کادرپزشکی و با تمرینات اختصاصی خود را به این جدال حساس برساند، او نتوانست تست های مربوط به بازگشت به تمرینات اصلی را موفق پشت سر بگذارد تا در فاصله کمتر از ٧٢ ساعت به این جدال حضورش برابر الهلال منتفی شود.
گفتنی است که سید جلال حسینی هم پیشتر به دلیل دو کارته شدن این دیدار را از دست داده بود و پرسپولیس تنها حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، حامد آقایی و آرام طبع را در لیست خود به عنوان مدافع در خدمت دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news