امروز : شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین جزئیات از مصدومیت زلاتان

به نظر می‌رسد مشکل لیگامنت زانوی راست زلاتان ابراهیموویچ بسیار جدی باشد و او تا اوایل سال آینده میلادی خانه‌نشین شود. اسکن‌ها از زانوی مهاجم ۳۵ ساله منچستر یونایتد پس از مصدومیت این بازیکن در جریان دیدار منچستر یونایتد در برابر اندرلشت، نشان از آسیب‌دیدگی جدی او می‌دهد. تاکنون خانه‌نشینی این بازیکن تا پایان فصل تقریباً […]

به نظر می‌رسد مشکل لیگامنت زانوی راست زلاتان ابراهیموویچ بسیار جدی باشد و او تا اوایل سال آینده میلادی خانه‌نشین شود.

اسکن‌ها از زانوی مهاجم ۳۵ ساله منچستر یونایتد پس از مصدومیت این بازیکن در جریان دیدار منچستر یونایتد در برابر اندرلشت، نشان از آسیب‌دیدگی جدی او می‌دهد. تاکنون خانه‌نشینی این بازیکن تا پایان فصل تقریباً قطعی شده است، اما گزارش‌ها نشان می‌دهد وضعیت زلاتان بسیار بدتر است. ابراهیموویچ در ۴۶ باری که این فصل پیراهن منچستر یونایتد را بر تن کرده است، ۲۸ گل به ثمر رسانده‌ است. او تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد راهی یونایتد شد و یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان ترکیب ژوزه مورینیو در منچستر یونایتد به شمار می‌رود.

حال با این مصدومیت، حتی موضوع تمدید قرارداد او هم در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد. قرارداد ابراهیموویچ با یونایتد یک‌ساله است و در صورت توافق طرفین برای سال دوم تمدید خواهد شد.مورینیو پیش‌تر گفته بود که در تلاش خواهد بود تا زلاتان قرارداد خود را تمدید کند. در عین‌حال، از لیگ فوتبال آمریکا نیز به عنوان یکی از مقاصد احتمالی زلاتان ابراهیموویچ یاد می‌شود، لیگی که در ماه مارس سال ۲۰۱۸، حدود یک ماه پس از زمان تعیین شده برای بازگشت ابراهیموویچ به میادین، شروع می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news