امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تمامی داوطلبان شوراها در روستاهای فریدونکنار احراز صلاحیت شدند

بصیرنیوز، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به تعداد افراد تائید یا رد صلاحیت شده در میان ثبت‌نام کنندگان پنجمین دوره شوراهای شهر و روستاهای فریدونکنار اظهار کرد: تمامی داوطلبان شوراها در روستاهای فریدونکنار احراز صلاحیت شدند. وی با اشاره به رد صلاحیت برخی از داوطلبان در انتخابات شوراهای شهر فریدونکنار از نام […]

بصیرنیوز، حسین منفردی در گفت‌وگو با بصیرنیوز با اشاره به تعداد افراد تائید یا رد صلاحیت شده در میان ثبت‌نام کنندگان پنجمین دوره شوراهای شهر و روستاهای فریدونکنار اظهار کرد: تمامی داوطلبان شوراها در روستاهای فریدونکنار احراز صلاحیت شدند.

وی با اشاره به رد صلاحیت برخی از داوطلبان در انتخابات شوراهای شهر فریدونکنار از نام بردن تعداد افراد رد صلاحیت شده خودداری و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی از این افراد نسبت به رد صلاحیت خود اعتراض کردند و در حال بررسی مجدد قرار گرفته اند و ممکن است در مورد آن‌ها تجدید نظر شود، به همین علت هم‌اکنون نمی‌توانیم تعداد افراد رد صلاحیت شده را اعلام کنیم.

فرماندار فریدونکنار تصریح کرد: اگر مشکل خاصی ایجاد نشود تا پایان این هفته نتایج بررسی مجدد اعلام می‌شود.

منفردی از رصد تبلیغات کاندیدای انتخاباتی در فضای مجازی و حقیقی خبر داد و گفت: تمامی تحرکات نامزدهای انتخاباتی رصد می‌شود و اگر موردی از تبلیغات زودهنگام در فضای حقیقی یا مجازی مشاهده شود که موجب اشکال در فرآیند انتخابات شود با آن‌ها برخورد و گزارش آن به مقام قضایی ارسال می‌شود.

وی در پایان از شهروندان و رسانه‌های فریدونکنار خواست تا اگر مواردی از تخلف نامزدهای شوراها را مشاهده کردند به اطلاع فرمانداری فریدونکنار برسانند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news