امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زلاتان نصف فصل بعد را هم از دست داد

شبکه تلویزیونی «ESPN» به نقل از منابع موثق خود که نزدیک به باشگاه منچستریونایتد هستند، گزارش داد زلاتان ابراهیموویچ که در بازی با اندرلخت دچار مصدومیت شد، از ناحیه لیگامنت زانوی پای راست خود دچار آسیب‌دیدگی جدی شده و حداقل تا ماه ژانویه ۲۰۱۸ دور از میادین خواهد بود. به عبارت بهتر وی در هر […]

شبکه تلویزیونی «ESPN» به نقل از منابع موثق خود که نزدیک به باشگاه منچستریونایتد هستند، گزارش داد زلاتان ابراهیموویچ که در بازی با اندرلخت دچار مصدومیت شد، از ناحیه لیگامنت زانوی پای راست خود دچار آسیب‌دیدگی جدی شده و حداقل تا ماه ژانویه ۲۰۱۸ دور از میادین خواهد بود. به عبارت بهتر وی در هر تیمی باشد  نصف فصل بعد را هم از دست خواهد داد.

ایبرای ۳۵ ساله که در دقیقه پایانی وقت‌های قانونی بازی پنجشنبه شب منچستریونایتد برابر اندرلخت بلژیک دچار آسیب‌دیدگی شد و جای خود را به آنتونی مارسیال داد، روز گذشته (جمعه) تحت آزمایش‌های کامل قرار گرفت. حالا نگرانی ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ که گفته بود نسبت به مصدومیت مهاجم سوئدی‌اش خوشبین نیست، به حقیقت پیوست.
ابراهیموویچ که این فصل در ۴۶ بازی از رقابت‌های مختلف ۲۸ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده، بازیکنی تأثیرگذار برای ژوزه مورینیو به شمار می‌رفت و در نبود وی کار شیاطین سرخ در این مقطع حساس از فصل دشوارتر هم می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news