امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صحبت‌های برانکو پیش از بازی با الهلال

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش با الهلال با تبریک قهرمانی این تیم در لیگ عربستان گفت: بازی سختی داریم. با توجه به سابقه و حضور زیاد در این تورنمنت، الهلال از شانس بالایی بابت صعود برخوردار است. این بازی، نبرد قهرمان ایران و عربستان است و به همین دلیل دشوار […]

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش با الهلال با تبریک قهرمانی این تیم در لیگ عربستان گفت: بازی سختی داریم. با توجه به سابقه و حضور زیاد در این تورنمنت، الهلال از شانس بالایی بابت صعود برخوردار است. این بازی، نبرد قهرمان ایران و عربستان است و به همین دلیل دشوار خواهد بود.

وی ادامه داد: برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین می‌شویم هر چند می‌دانیم کار خیلی دشواری پیش‌رو داریم. باید با تیمی بازی کنیم که همیشه در این تورنمنت موفق شده تا مرحله نیمه نهایی و فینال برسد.

برانکو تصریح کرد: بازی اول‌مان در عمان مقابل الهلال در شرایط خوبی برگزار شد و مایلم از عمان بابت میزبانی مناسب قدردانی کنم. عمانی‌ها در بازی اول استقبال خوبی از ما داشتند و جو صمیمانه بود. انتظار داریم که در بازی فردا هم همین طور باشد.

سرمربی پرسپولیس گفت: در گروهی قرار داریم که بازی‌هایش همچون دیدارهای نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. پرسپولیس شانس راهیابی به مرحله بعد این رقابت‌ها را دارد، برای همین در بازی فردا سعی می‌کنیم بهترین بازی‌مان را به نمایش بگذاریم. بازی اول‌مان مقابل الهلال بازی دشوار و باکیفیتی بود. من به بازیکنانم خوشبین هستم و امیدوارم فردا نتیجه به سود تیم ما رقم بخورد.

برانکو اظهار داشت: ما تیم قدرتمندی در اختیار داریم و باید در کارهای دفاعی و به خصوص در حمله خوب باشیم. در هر صورت باید بهتر از الهلال باشیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news