امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رودخانه «کشکان» نفتی شد +تصاویر

امیر رضا محمدی نژاد اظهار داشت: بر اثر بی احتیاطی راننده، تیغ بلدوزر اداره راه و شهرسازی شهرستان پلدختر با لوله انتقال نفت شرکت نفت لوله و مخابرات استان لرستان منطقه «چنار» برخورد کرد و موجب شکستگی آن شد. وی افزود: این اتفاق عصر امروز شنبه در ۱۰ کیلومتری شمال پلدختر و حوالی دهستان «مورانی» […]

امیر رضا محمدی نژاد اظهار داشت: بر اثر بی احتیاطی راننده، تیغ بلدوزر اداره راه و شهرسازی شهرستان پلدختر با لوله انتقال نفت شرکت نفت لوله و مخابرات استان لرستان منطقه «چنار» برخورد کرد و موجب شکستگی آن شد.

وی افزود: این اتفاق عصر امروز شنبه در ۱۰ کیلومتری شمال پلدختر و حوالی دهستان «مورانی» رخ داد و موجب سرازیر شدن مواد نفتی به درون رودخانه کشکان و آلوده شدن آن شد.

رئیس اداره محیط زیست پلدختر گفت: شرکت نفت اقدام به انداختن مواد جذب کننده «پت» به درون رودخانه برای جذب مواد نفتی کرده و با اعزام چند دستگاه ماشین آلات سنگین به منطقه مشغول فعالیت برای خارج کردن مواد آلوده از رودخانه هستند.

محمدی نژاد  افزود: امیدواریم بتوانیم با کمک نیروهای شرکت نفت هر چه سریع تر مواد آلوده را از رودخانه خارج کنیم.

وی گفت: با توجه به فصل تخم ریزی آبزیان شکستگی خطوط انتقال نفت در این شهرستان بر روی آبزیان رودخانه کشکان تاثیر زیاد خواهد داشت.

رئیس اداره محیط زیست پلدختر از کشاورزان شهرستان خواست به دلیل آلودگی آب رودخانه بر اثر موادنفتی تا اطلاع ثانوی و تا خارج شدن آلودگی ها از کشکان از آبیاری مزارع خود پرهیز کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news