امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آشتی کنانی که به مرگ ختم شد

مراسم آشتی‌کنان دو دوست در تعمیرگاه خودرو، به جنایت ختم شد. ۲۱ اسفند۹۵ گزارش يك درگيري مرگبار به مأموران كلانتري۱۵۷ مسعوديه گزارش شد. به‌دنبال اين حادثه گروهي از مأموران به همراه قاضي مرشدلو بازپرس جنايي پايتخت در محل حادثه حاضر شدند. قرباني پسري جوان بود كه در محل كارش در تعميرگاه خودرو با ضربات چاقو […]

مراسم آشتی‌کنان دو دوست در تعمیرگاه خودرو، به جنایت ختم شد.

۲۱ اسفند۹۵ گزارش يك درگيري مرگبار به مأموران كلانتري۱۵۷ مسعوديه گزارش شد. به‌دنبال اين حادثه گروهي از مأموران به همراه قاضي مرشدلو بازپرس جنايي پايتخت در محل حادثه حاضر شدند. قرباني پسري جوان بود كه در محل كارش در تعميرگاه خودرو با ضربات چاقو به قتل رسيده بود. كارآگاهان افرادي كه در درگيري مرگبار حضور داشتند را دستگير كردند اما در نهايت مشخص شد كه يكي از آنها به نام جمال عامل اين جنايت است. قاتل چپ دست كه ۲۵سال بيشتر نداشت ۲روز پس از جنايت دستگير شد، اما با وجود اظهارات شاهدان اصرار به بي‌گناهي داشت.

او مدعي بود كه شب حادثه به همراه دوستانش مشروبات الكلي مصرف كرده و ناگهان بر سر مسائل جزئي با هم درگير شده‌اند. او اصرار داشت كه قتل از سوي يكي ديگر از دوستانش رخ داده است اما در نهايت لب به اعتراف گشود و راز جنايت را فاش كرد. وي گفت: مقتول دوست و همكارم بود. با هم در تعميرگاه كار مي‌كرديم اما مدتي قبل بر سر مسائلي با هم قهر كرديم.

روز حادثه دوستانم مي‌خواستند طي مراسمي ما را با هم آشتي بدهند. پيش از آن مشروبات الكلي مصرف كرده و خيلي مست بودم. درحالي‌كه مقتول به همراه يكي از دوستانم قصد داشتند به پشت بام بروند و كبوتر بردارند، ناگهان دوستم به شوخي متلكي انداخت و ناگهان مقتول از جايش بلند شد و زير بساط مشروب زد.

همين شد كه درگيري شروع شد و من كه به‌شدت مست بودم و ديد كافي نداشتم چاقويي به سمت مقتول گرفتم و تهديد كردم كه صورتت را خراب مي‌كنم. واقعا قصد داشتم فقط يك ضربه سطحي به او بزنم و مقتول را بترسانم اما چون مست بودم و ديد كافي نداشتم ناگهان چاقو به گردن مقتول خورد.

وي ادامه داد: من واقعا قصد قتل او را نداشتم و همه‌‌چيز در يك لحظه رخ داد، وقتي دعوا شروع شد مي‌خواستم از خودم دفاع كنم كه اين ماجراي پيش پا افتاده به جنايت ختم شد.به گزارش همشهري، متهم پس از اقرار به جنايت به همراه تيم تحقيق راهي محل حادثه شد و به بازسازي صحنه جنايت پرداخت. پس از آن با قرار قانوني روانه زندان شد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news