امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رهبر کره شمالی اینگونه تفریح می‌کند +عکس

روزنامه دیلی میل روز جمعه مجموعه عکس هایی از استراحت گاه مخفی کیم جونگ اون را ضمیمه گزارشی در این زمینه کرد. اون از این مکان برای تفریح و میزبانی از مشاهیری که به دیدارش می روند استفاده می کند. این استراحت گاه به تمامی وسایل سرگرمی و تفریح مجهز و شامل چند پارک، زمین […]

روزنامه دیلی میل روز جمعه مجموعه عکس هایی از استراحت گاه مخفی کیم جونگ اون را ضمیمه گزارشی در این زمینه کرد. اون از این مکان برای تفریح و میزبانی از مشاهیری که به دیدارش می روند استفاده می کند.

این استراحت گاه به تمامی وسایل سرگرمی و تفریح مجهز و شامل چند پارک، زمین فوتبال، استخر و یک کشتی کروز ۷ میلیون دلاری است که شرق کره شمالی و نزدیک بندر وونسن واقع شده و در تمام ساعات شبانه روز تحت مراقبت شدید امنیتی است.

در سال ۲۰۱۳، دنیس رودمن ستاره سابق بسکتبال آمریکا در سفر به پیونگ یانگ در این مرکز تفریحی مورد استقبال رهبر کره شمالی قرار گرفت و چند روزی را آنجا سپری کرد.

آنها در این چند روز گران ترین انواع مشروبات و دخانیات را مصرف کردند و به تماشای مسابقات بسکتبال نشستند.

ردمون در گفت و گو با روزنامه سان گفته بود: آنجا شبیه جزیره هاوایی یا ایبیزا بود و حدود ۵۰ تا ۶۰ نفر همواره رهبر کرده شمالی را همراهی می کردند و از او جدا نمی شدند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news