امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اصرار منصوریان به جذب ستاره مورد علاقه اش

منصوريان مي‌گويد از نظر اخلاقي و فني اين بازيكن را قبول دارد و معتقد است زوج او و كاوه رضايي، مي‌تواند يك زوج رؤيايي در خط حمله استقلال باشد. هر چند وضعيت كاوه اين روزها معلوم نيست و كسي نمي‌داند در استقلال مي‌ماند يا نه ولي ظاهراً تكليف سجاد تا حدود زيادي مشخص شده است. […]

منصوريان مي‌گويد از نظر اخلاقي و فني اين بازيكن را قبول دارد و معتقد است زوج او و كاوه رضايي، مي‌تواند يك زوج رؤيايي در خط حمله استقلال باشد. هر چند وضعيت كاوه اين روزها معلوم نيست و كسي نمي‌داند در استقلال مي‌ماند يا نه ولي ظاهراً تكليف سجاد تا حدود زيادي مشخص شده است. عليرضا منصوريان از همين حالا او را به طور قطعي در ليست خريدش قرار داده است. بد نيست بدانيد در فرودگاه تبريز منصوريان با سجاد اتمام حجت كرد ولي اين بازيكن تنها لبخندي زد و پاسخ قطعي نداد.

سجاد شهباززاده اصرار منصوریان به جذب ستاره مورد علاقه اش/
وقتي سرمربي استقلال با سجاد رودررو شد، به او گفت: «كي مياي خونه‌ات؟!» سجاد هم تنها لبخندي زد و پاسخي به عليرضا منصوريان نداد. شهباززاده ولي مشكلي براي بازگشت به استقلال ندارد. بازگشت به جمع آبي‌ها براي سجاد يك آفر ويژه است تا بتواند دوباره توانايي‌هايش را نشان دهد. او تابستان از استقلال رفت، به اين اميد كه در تركيه خوش بدرخشد و بتواند به جام جهاني‌ برود اما او در سوپرليگ آن كشور نيمكت‌نشين بود و نيم‌فصل دوباره هواي بازگشت به سرش زد. سجاد ابتدا با استقلال توافق كرد ولي وقتي فهميد محرومند، سر از تراكتورسازي درآورد. آنجا هم فهميد محروميت گريبان تبريزي‌ها را گرفته و به همين دليل به نفت تهران ملحق شد. حالا قرارداد او در آستانه تمام شدن است و منصوريان تأكيد كرده شماره ۱۰ استقلال را برايش كنار گذاشته است. فقط بايد منتظر ماند تا فصل تمام شود./ر..

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news