امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماجرای باورنکردنی طلاق فوتبالیست مشهور به ظاهر نجیب!

فوتبالیست مورد اشاره ما محجوب است و سر به زیر،مبادی آداب، مظلوم، با شخصیت، بسیار با اخلاق و… چند صفت زیبای دیگر. فوتبالیست قصه ما را با ویژگی های مثبت ذکر شده می شناسند. انصافا از لحاظ فنی نیز خوب است. ظاهر کار هم که عالی است؛به نحوی که بعضی ها می گویند پس از […]

فوتبالیست مورد اشاره ما محجوب است و سر به زیر،مبادی آداب، مظلوم، با شخصیت، بسیار با اخلاق و… چند صفت زیبای دیگر. فوتبالیست قصه ما را با ویژگی های مثبت ذکر شده می شناسند.

انصافا از لحاظ فنی نیز خوب است. ظاهر کار هم که عالی است؛به نحوی که بعضی ها می گویند پس از پایان بازی اش می تواند تئاتر هم بازی کند و بازیگر قابلی شود!

همین فوتبالیست اما در زندگی شخصی اش کارنامه تیره ای دارد؛ همسر اول را طلاق داد. به فاصله کمی ازدواج دومش را ترتیب داد، با فاصله کمتری همسر دوم را هم طلاق داد؛اصلا به همین خاطر است که دوستانش او را “ماتیوس” صدا می زنند؛ماجرای لوتارماتیوس را که می دانید؛ اسطوره فوتبال آلمان که تاکنون ۶ بار ازدواج کرده!

این فوتبالیست ظاهرا بااخلاق، حدود دو سال پیش برای بار سوم هم ازدواج کرد. حالا اما خبر می رسد پایش به دادگاه خانواده باز شده و سومی را هم احتمالا طلاق می دهد هر چند به نظر می رسد “این تو بمیری از آن تو بمیری ها” نیست زیرا همسر سوم او یک وکیل است…!/ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news