امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

صمیم هیئت اجرایی انتخابات درباره مناظرات لغو شد/ اعتراض‌ها بالا گرفت

موضوع پخش زنده مناظرات انتخاباتی این روزها به خبر داغ رسانه های عربی منطقه تبدیل شده است و به صورت وسیعی این موضوع را منعکس کرده اند. در این ارتباط وبسایت خبری عیون الخلیج گزارش داد: «وزارت کشور ایران تصمیم هیئت اجرایی انتخابات درباره مناظرات ضبط شده را ملغی اعلام کرد و پخش مناظرات به […]

موضوع پخش زنده مناظرات انتخاباتی این روزها به خبر داغ رسانه های عربی منطقه تبدیل شده است و به صورت وسیعی این موضوع را منعکس کرده اند.

در این ارتباط وبسایت خبری عیون الخلیج گزارش داد: «وزارت کشور ایران تصمیم هیئت اجرایی انتخابات درباره مناظرات ضبط شده را ملغی اعلام کرد و پخش مناظرات به صورت زنده را به تصویب رساند.»

این وبسایت خبری در ادامه گزارش داد: «وزارت کشور ایران این تصمیم را بعد از بالا گرفتن اعتراض رأی دهندگان به پخش نشدن مناظرات به صورت ضبط شده، اتخاذ کرده است.»

یادآور می شود که با تصویب کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مناظره های نامزدها به صورت زنده پخش می شود.

کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات وزارت کشور، شامگاه شنبه با برگزاری زنده مناظرات تبلیغاتی نامزدها موافقت کرد. پیشتر این کمیسیون با پیشنهاد صداوسیما در مورد زنده بودن مناظرات مخالفت کرده بود.

اخیرا سید سلمان سامانی عضو و سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که مناظرات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم به صورت ضبط شده پخش خواهد شد.

صبح شنبه هم وزیر کشور از مخالفت خود با پخش زنده مناظرات خبر داد ولی سرانجام پخش زنده مناظرات به تصویب رسید./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news