امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تماس مورینیو با مهاجم کهکشانی‌ها

آلوارو موراتا که پس از دو فصل درخشش در یوونتوس، تابستان گذشته توسط باشگاه رئال بازخریداری شد، آنطور که باید توسط زین‌الدین زیدان به بازی گرفته نشده است و همین سبب شده تا او به فکر ترک سانتیاگوبرنابئو بیفتد. شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا مدعی شد موراتای ۲۴ ساله که قصد دارد در این تابستان […]

آلوارو موراتا که پس از دو فصل درخشش در یوونتوس، تابستان گذشته توسط باشگاه رئال بازخریداری شد، آنطور که باید توسط زین‌الدین زیدان به بازی گرفته نشده است و همین سبب شده تا او به فکر ترک سانتیاگوبرنابئو بیفتد.

شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا مدعی شد موراتای ۲۴ ساله که قصد دارد در این تابستان رئال مادرید را ترک کند، تماس تلفنی از سوی ژوزه مورینیو دریافت کرده و دو طرف در مورد احتمال پیوستن این بازیکن به سرخپوشان اولدترافورد بحث و گفت‌و‌گو کرده‌اند.

«کادنا سِر» خبر داد پیشنهاد منچستریونایتد به موراتا پیشنهاد خیلی خوبی است، اما آنها برای به خدمت گرفتن این مهاجم اسپانیایی باید با چلسی رقابت کنند. گفته می‌شود چلسی برای خرید مهاجم رئال ۷۰ میلیون پوند کنار گذاشته است.

اویل ماه جاری میلادی بود که آلوارو موراتا به تمجید از سرمربی پیشین خود پرداخت و گفت که دیر یا زود با آنتونیو کونته کار خواهد کرد. او با این اظهارات خود به نوعی مقصد بعدی‌اش را استمفوردبریج اع

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news