امروز : پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهادت ۹ نفر از مأموران هنگ مرزی میرجاوه در درگیری با اشرار مسلح

بصیر، فرماندار میرجاوه طی گفت و گویی با تایید این خبر، اظهار کرد: در درگیری نیروهای مرزبانی هنگ مرزی میرجاوه با اشرار مسلح در نقطه صفر مرزی، ۹تن از نیروهای هنگ مرزی شهید و دو نفر مجروح شدند. محمد میهنی افزود: جزییات این حادثه در حال بررسی است و متعاقبا اعلام می شود. همچنین مرکز […]

بصیر، فرماندار میرجاوه طی گفت و گویی با تایید این خبر، اظهار کرد: در درگیری نیروهای مرزبانی هنگ مرزی میرجاوه با اشرار مسلح در نقطه صفر مرزی، ۹تن از نیروهای هنگ مرزی شهید و دو نفر مجروح شدند.

محمد میهنی افزود: جزییات این حادثه در حال بررسی است و متعاقبا اعلام می شود.

همچنین مرکز اطلاع رسانی ناجا در تشریح این خبر اعلام کرده است: درحین گشت زنی مرزبانان منطقه میرجاوه متاسفانه تعدادی از تروریست‌ها از داخل خاک پاکستان مرزبانان را با استفاده از سلاح‌های دوربرد به شهادت رساندند، مسئولیت این اقدامات بعهده دولت پاکستان است.

با این وجود گروهک تکفیری-تروریستی«جیش الظلم»مسئولیت حمله به مرزبانان کشورمان را با انتشار مطلبی درکانال خود بر عهده گرفته است.

برخی منابع خبری اسامی شهدای کادر و وظیفه حادثه تروریستی مرز میرجاوه را به شرح ذیل اعلام کرده اند؛ حمیدرضا جهانتیغ، علی پودینه و محسن دایی زاده شهدای کادر و حجت کاظمی،صادق خدادادی،امیر مکاری،مهدی امینی،حسین طاهریان، داوودباشتنی شهدای کادر وظیفه هستند.

همچنین گفته می شود در این حادثه معین بیانی و مرتضی اردنی زخمی شده و به بیمارستان منتقل شده اند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1