امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

گلایه پروین از پرسپولیسی‌ها

علی پروین عصر روز (پنجشنبه) به عیادت ابراهیم آشتیانی رفت و در حضور خانواده او برای این پیشکسوت فوتبال کشورمان آرزوی سلامتی کرد. البته با توجه به شرایطی که آشتیانی داشت، او متوجه حضور پروین نشد اما خانواده وی از این پیشکسوت پرسپولیس تشکر کردند. پروین در مدت حضورش در بیمارستان صحبت‌هایی هم با دوربین […]

علی پروین عصر روز (پنجشنبه) به عیادت ابراهیم آشتیانی رفت و در حضور خانواده او برای این پیشکسوت فوتبال کشورمان آرزوی سلامتی کرد. البته با توجه به شرایطی که آشتیانی داشت، او متوجه حضور پروین نشد اما خانواده وی از این پیشکسوت پرسپولیس تشکر کردند.

پروین در مدت حضورش در بیمارستان صحبت‌هایی هم با دوربین تلویزیونی داشت. او در صحبت‌هایش از بازیکنان پرسپولیس بابت اعتصاب اخیرشان ابراز گلایه کرده و گفت: به هر حال در یک مقطع پول در باشگاه نیست و مدیریت نمی‌تواند پرداختی داشته، اما این بی‌معرفتی است که بازیکنان تمرین نکنند. هر چند که باید به بازیکنان هم حق داد در هفته‌های پایانی لیگ نگران حق‌وحقوق خود باشند.

پروین در بخشی دیگر از صحبت‌هایش از فدراسیون فوتبال خواست تیم‌هایی که بودجه مشخصی برای حضور در لیگ برتر ندارند، وارد مسابقات نشوند و گفت: خوب نیست که علی دایی شش ماه دنبال مسئولان باشگاهش باشد تا خرج تیم را بدهند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news