امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عملیات ضربتی ارتش سوریه در «القابون» +عکس

نیروهای ارتش سوریه از صبح امروز عملیات گسترده‌ای را به سمت محله «القابون» در شمال شرقی پایتخت با پوشش هوایی و توپخانه‌ای آغاز کرده‌اند که مواضع گروه‌های تروریستی در این منطقه را هدف قرار داده است. یک منبع در گارد ریاست جمهوری سوریه به خبرنگار ما گفت که نیروهای ارتش پیشروی مهمی در محله القابون […]

نیروهای ارتش سوریه از صبح امروز عملیات گسترده‌ای را به سمت محله «القابون» در شمال شرقی پایتخت با پوشش هوایی و توپخانه‌ای آغاز کرده‌اند که مواضع گروه‌های تروریستی در این منطقه را هدف قرار داده است.

یک منبع در گارد ریاست جمهوری سوریه به خبرنگار ما گفت که نیروهای ارتش پیشروی مهمی در محله القابون داشته‌اند و نقاط و ساختمان‌های جدیدی را آزاد کرده‌اند، همچنین تونل بزرگی در این محله کشف شد که تروریست‌ها برای تردد و حمل و نقل مهمات و سلاح از آن استفاده می‌کردند.
این منبع  افزود نیروهای ارتش همچنین پنج تروریست را در این منطقه به اسارت گرفتند و شمار زیادی تروریست هم از صبح امروز تا کنون به هلاکت رسیده‌اند و شمار دیگری هم از محورهای درگیری گریخته‌‌اند.
به گفته این منبع، درگیری‌ها در این محور همچنان ادامه دارد و ارتش عملیات منحصر به فرد و غافلگیرکننده‌ای را در بخش جنوبی محله القابون آغاز کرده است که تاکنون به نتایج مطلوب و مدنظر خود دست یافته است.
بر اساس این گزارش، صدای فریاد تروریست‌های حاضر در داخل محله القابون که درخواست کمک از دیگر تروریست‌ها می‌کنند، شنیده شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news