امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روسیه خواستار احترام به حق حاکمیت سوریه شد

روسیه به اقدام رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به مواضع ارتش سوریه در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی دمشق واکنش نشان داد و خواستار احترام به حق حاکمیت دولت سوریه شد. منابع خبری صبح امروز خبر دادند که صدای انفجارهای بزرگی در جنوب شرق دمشق و در سمت فرودگاه بین المللی این شهر شنیده و آتش سوزی […]

روسیه به اقدام رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به مواضع ارتش سوریه در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی دمشق واکنش نشان داد و خواستار احترام به حق حاکمیت دولت سوریه شد.

منابع خبری صبح امروز خبر دادند که صدای انفجارهای بزرگی در جنوب شرق دمشق و در سمت فرودگاه بین المللی این شهر شنیده و آتش سوزی نیز در آن مشاهده شده است.

برخی از رسانه‌های عربی هم در همین زمینه گزارش دادند که جنگنده های اسرائیل ۵ بار فرودگاه بین المللی دمشق را هدف قرار داده اند.

منبع نظامی سوریه اما ظهر امروز اعلام کرد این حملات با جنگنده نبوده، بلکه با موشک صورت گرفته است.
یکی از مواضع نظامی سوریه در جنوب غرب فرودگاه دمشق امروز با چند موشک اسرائیلی هدف قرار گرفته شد.

به گفته این منبع، این موشک‌ها از داخل اراضی اشغالی شلیک شدند و انفجارهایی به تبع آن صورت گرفت که بر اثر آن خسارتهای مادی وارد شد.

این منبع تأکید کرد، این تجاوز در راستای تلاش مذبوحانه برای بالا بردن روحیه گروههای تروریستی است و سبب نخواهد شد که نیروهای سوری به مبارزه علیه تروریسم و نابودی آن ادامه ندهند./ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news