امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش ایران به حمله موشکی آمریکا/ زیردریایی‌های ضد توماهاک وارد عمل شدند

ایران در پی حمله موشکی آمریکا به سوریه طی اقدامی سلاح نیروهای دریایی خود را بروز رسانی کرده است. بنا بر این گزارش، ایران زیردریایی های “پیرانا” را در آب های منطقه وارد عمل کرده است و در برخی محدوده این آب‌ها در حال انجام عملیات محرمانه هستند. به گزارش اسپوتنیک، این زیردریایی ها توانایی […]

ایران در پی حمله موشکی آمریکا به سوریه طی اقدامی سلاح نیروهای دریایی خود را بروز رسانی کرده است.

بنا بر این گزارش، ایران زیردریایی های “پیرانا” را در آب های منطقه وارد عمل کرده است و در برخی محدوده این آب‌ها در حال انجام عملیات محرمانه هستند.

به گزارش اسپوتنیک، این زیردریایی ها توانایی مقابله با موشک های توماهاک آمریکا را دارند؛ موشک هایی که آمریکا اخیرا سوریه را با آنها هدف قرار داده بود.

گفتنی است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا اعلام کرد که استدلال روسیه درباره استقرار پایگاه نظامی ایران در سوریه، وی را قانع نکرده است.

نتانیاهو که پیش‌تر ایران را به تلاش برای ایجاد پایگاه نظامی در سوریه متهم کرده بود، در مصاحبه با فاکس نیوز ادعا کرد: «ایرانیان تلاش می‌کنند در ساحل مدیترانه پایگاه دریایی نظامی ایجاد کنند. آیا شما می‌توانید تصور کنید که زیردریایی‌های ایرانی در دریای مدیترانه باشند؟ در آنجا ناوگان ششم نیروهای دریایی آمریکا استقرار دارد. آیا شما می‌پذیرید که ایرانی‌ها آنجا حضور داشته باشند؟ خیر.»

نخست وزیر اسرائیل افزود: «من به رئیس جمهور روسیه هم گفتم که این ایده جالبی نبوده و به نفع هیچ‌کس از جمله روسیه نیست؛ و هیچ استدلال قانع‌کننده‌ای از پوتین نشنیدم.»/ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news