امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرط عجیب منشا برای پیوستن به پرسپولیس

گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم پیکان این روزها در مرکز توجه تیم های لیگ برتری قرار دارد، این مهاجم تاکنون ۱۴ گل برای تیمش به ثمر رسانده و کارشناسان از او به عنوان با کیفیت ترین خارجی لیگ یاد می کنند. اما به نظر می رسد اعتصاب پرسپولیسی ها به دلیل مشکلات مالی و […]

گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم پیکان این روزها در مرکز توجه تیم های لیگ برتری قرار دارد، این مهاجم تاکنون ۱۴ گل برای تیمش به ثمر رسانده و کارشناسان از او به عنوان با کیفیت ترین خارجی لیگ یاد می کنند.

اما به نظر می رسد اعتصاب پرسپولیسی ها به دلیل مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالباتشان، اصلا به مذاق منشا خوش نیامده و این بازیکن برای مدیران باشگاه پرسپولیس که خواستار جذب وی هستند شرط گذاشته است.

منشا به مدیران پرسپولیس گفته است در صورت پیوستنش به پرسپولیس حتی یک روز هم نباید پرداخت مطالباتش به تعویق بیفتد چون او حوصله اعتصاب و شکایت را ندارد! شرط دیگر منشا این است که مسئولان باشگاه پرسپولیس باید پس از به ثمر رساندن هر گل برای وی پاداش ویژه ای در نظر بگیرند.

اکنون باید منتظر ماند و دید که مدیران و کادرفنی پرسپولیس که به شدت خواهان جذب منشا هستند با شرط این مهاجم گلزن موافقت می کنند یا ترجیح می دهند به سراغ توافق با مهاجمی بروند که بی پولی های این تیم را تحمل کند؟

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news