امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: در حساب پرسپولیس ۱۸ میلیون بیشتر نیست

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل صبای قم گفت:‌ بازی سختی مقابل صبا داریم چون اگر صبا نتواند امتیاز بگیرد برای ماندن در لیگ به خطر می‌افتد. با تمریناتی که در این دو هفته و بعد از تعطیلات سال نو داشتیم و از زمانی که بازیکنان تمرینات را تعطیل نکردند […]

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل صبای قم گفت:‌ بازی سختی مقابل صبا داریم چون اگر صبا نتواند امتیاز بگیرد برای ماندن در لیگ به خطر می‌افتد.

با تمریناتی که در این دو هفته و بعد از تعطیلات سال نو داشتیم و از زمانی که بازیکنان تمرینات را تعطیل نکردند به فرم بدنی خوبی رسیدیم و به سه بازی آینده (دو بازی در لیگ و فینال جام حذفی) خیلی امیدوارم که به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به مشکلات این فصل تیم نفت آیا فصل آینده نیز در این تیم خواهد ماند یا خیر، گفت: در تیمی که نه صاحب دارد و نه کسی جوابگو است صحبت راجع به ماندن در این تیم اشتباه است. تا به حال به این دلیل در نفت ماندیم که فصل را به پایان برسانیم و اگر خدا بخواهد دو هفته دیگر کارمان تمام می‌شود.

سرمربی نفت در واکنش به این سوال که با وجود مشکلاتی که در این تیم وجود داشته به چه علتی به کارش ادامه دهد، گفت: احترام به سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و اخلاقی که باید رعایت شود. من دوست ندارم حق تیمی ضایع شود و به کارم به عنوان یک کار حرفه‌ای نگاه می‌کنم و به این مسئله کاری ندارم که برخی‌ها نه حرفه‌ای باشگاهداری می‌کنند و نه حرفه‌ای باشگاه را اداره می‌کنند. ما همیشه پای حرفی که زدیم می‌ایستیم چه برسد به اینکه قراردادی امضا کنیم. به شخصه هیچ تیمی را ندیدم با این شرایط به لیگ ادامه دهد و باز هم وضعیت خوبی داشته باشد.

دایی در واکنش به این مسئله که گویا بابت طلبی که از باشگاه پرسپولیس داشته شکایتی کرده که باعث شده حساب‌های این باشگاه بلوکه شود، گفت: صحبت که از باشگاه پرسپولیس شد جا دارد برای ابراهیم آشتیانی پیشکسوت این باشگاه و دوست خودم آرزوی سلامتی و بهروزی کنم و امیدوارم هرچه زودتر در خدمت او باشیم. مسئله‌ای هم که می‌گویید تا حدودی درست است و یک مقدار هم اشتباهاتی در آن وجود دارد. من از پرسپولیس شکایت کردم و کمیته انضباطی حق را به من داده اما هنوز کمیته استیناف رأیی نداده و زمانی که من هنوز رأی ندارم چطور می‌توانم حساب‌های این باشگاه را ببندم؟ این چه چیزهایی است که باشگاه می‌گوید؟ آیا عقل سالم این مسئله را قبول می‌کند؟ من باید حکمی داشته باشم که بتوانم حسابی را ببندم.

وی ادامه داد: نه شما بچه هستید و نه من؛ خودتان حساب کنید که مدیران پرسپولیس خودشان خبر دارند باشگاه این همه طلبکار دارد و پول‌هایی هم که به باشگاه می‌آید باید به این طلبکاران پرداخت شود چگونه می‌توان در حساب موجودی داشت که آن را بلوکه کرد. این خنده‌دار است. اگر در چهار پنج حساب پرسپولیس ۲۰ میلیون تومان پول بود هرچه می‌خواهید بگویید. من فکر می‌کنم کل پول حساب باشگاه پرسپولیس ۱۷ یا ۱۸ میلیون تومان باشد که اگر بخواهند بین بازیکنان تقسیم کنند نفری ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومان می‌شود که فکر نمی‌کنم بازیکنان به دنبال این پول باشند.

سرمربی نفت در واکنش به این پرسش که همه تیم‌های لیگ برتری در فصل جاری لیگ برتر حداقل یک بار بازیکنانشان به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان اعتصاب کرده‌اند و آیا این به دلیل بی‌کفایتی فدراسیون است یا دلیل دیگری دارد، گفت: مدیریت ناصحیحی که در فوتبال ما حاکم است مدیریت درستی نیست. بعضی بازیکنان به خاطر ۴۰ درصد، برخی دیگر به خاطر ۲۰ درصد و بعضی ها به خاطر ۸۰ درصد اعتصاب می‌کنند. به نظرم این اتفاق در فوتبال اصلا معنا ندارد اما بعضی مواقع بازیکنان مجبور می شوند به خاطر اینکه به حقشان برسند اعتصاب کنند. ما این همه طلبکار داریم اما کدام یک به حقشان رسیدند.

دایی اظهار داشت: کمیته انضباطی و کمیته استیناف حکم می‌دهند اما جایی نیست که حکم را اجرا کند. کمیته اجرایی و کمیته اجرای احکامی وجود ندارد که حق را به حقدار برساند. به همین دلیل کسانی که بدهکار هستند به راحتی فرار می‌کنند. من یک بار این پیشنهاد را دادم که پرونده‌ها را به قوه قضاییه ببرند و آنجا ببینیم آیا کسی می‌تواند از زیر پرداخت بدهی فرار کند. تیمی مثل نفت را هم فروختند اما بررسی نکردند که ببینند آیا طرف خریدار چه کسی است و چه پیشینه‌ای دارد.

او در مورد اینکه گفته می‌شود در روزهای گذشته ۳۰۰ میلیون تومان از حساب باشگاه نفت به دلیل بدهی مالیاتی برداشته شده و آیا او از این موضوع باخبر است یا خیر، گفت: من در این مورد خبر ندارم. باید با مدیرعامل یا فرد دیگری صحبت شود. به نظرم باشگاهی که ۷ الی ۸ میلیارد قرارداد می‌بندد ۳۰۰ میلیون در آن چیزی نیست. همانطور که گفتم از این موضوع اطلاعی ندارم و اصلا دوست ندارم بیشتر از این باخبر شوم. فقط می‌خواهم این دو هفته به پایان برسد و تمام شود.

سرمربی نفت در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی براینکه علی کریمی در چند وقت گذشته عکس العمل‌های مختلفی در فضای مجازی علیه او نشان داده و چرا اگر انتقادی دارد رودررو این مسئله را مطرح نمی‌کند، گفت: من فقط می‌توانم راجع به مسائل خودم تصمیم بگیرم. هر کسی به هر نحوی که دوست دارد زندگی می‌کند. همیشه گفته‌ام من در جایی نیستم که راجع به کسی نظر دهم و نه وقت پاسخ دادن به این صحبت‌ها را دارم. به قول معروف «صلاح مملکت خویش خسروان داند».

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news