امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خریدهاى تقلبى منصوریان از روى دست برانکو

محمدحسین کنعانی‌زادگان یکی از خرید‌های پر سروصدای استقلال در فصل نقل و انتقالات بود که مورد توجه پرسپولیس هم قرار داشت. این بازیکن برای گذراندن خدمت سربازی خود از پرسپولیس به ملوان پیوست اما پس از اتمام خدمتش سر از استقلال درآورد. کنعانی‌زادگان بازى زيادى براى آبى ها انجام نداد تا در نهايت وى دچار […]

محمدحسین کنعانی‌زادگان یکی از خرید‌های پر سروصدای استقلال در فصل نقل و انتقالات بود که مورد توجه پرسپولیس هم قرار داشت. این بازیکن برای گذراندن خدمت سربازی خود از پرسپولیس به ملوان پیوست اما پس از اتمام خدمتش سر از استقلال درآورد.

کنعانی‌زادگان بازى زيادى براى آبى ها انجام نداد تا در نهايت وى دچار یک مصدومیت ۸ هفته‌ای شد تا نامش از فهرست آبى ها براى هميشه خارج شود.

بختیار رحمانی هافبک سابق آبى ها نيز یکی دیگر از خرید‌های پر سرو صدای آبی‌پوشان بود.

بازی‌های ضعیف اين بازيكن در استقلال باعث شد کم کم او به یک بازیکن نیمکت‌نشین تبدیل شود تا نیم فصل مجبور شود از این تیم جدا شده و به فولاد برگردد.

آرش افشین مهاجم خوزستانی که در چند برهه مختلف مورد توجه استقلال قرار داشت در نهایت به جمع آبى ها پيوست اما بهتر است بدانيم اين بازيكن تا حدى در وضعيت خوبى از لحاظ فنى قرار نداشت تا در نهايت افشين هم کم کم نیمکت‌نشین شد تا در نقل و انتقالات نیم‌فصل راهی تیم همنام خوزستانی شود.

میعاد یزدانی بازيكن جوان استقلال که از سپیدرود رشت به این تیم پیوست تنها در ۴ دیدار ابتدایی آبی‌پوشان برای دقایقی به میدان رفت و دیگر به او فرصت بازی نرسید. البته یزدانی جزو خرید‌های ارزان استقلال محسوب می‌شود و قرارداد ۱۲۰ میلیونی او با توجه به اینکه تنها ۲۴ سال دارد شاید خیلی برای آبی‌پوشان منفی نباشد.

فرشید باقری هافبك تيم فوتبال استقلال كه در فهرست اولیه پرسپولیس قرار داشت در نهایت آبی‌پوش شد. قربانی عاقبت بهتری نسبت به سایر نفرات این فهرست در استقلال داشت و در بازی‌های مختلف استقلال برای این تیم به میدان رفت اما عملکرد نه چندان خوب او در کنار درخشش امید ابراهیمی و امید نورافکن در پست هافبک دفاعی باعث شد اکثر بازی‌ها را از روی نیمکت دنبال کند و پیشنهاد پرسپولیس به این شکل این بازیکن را هوایی کند.

علاوه بر این بازیکنان، تمدید قرارداد با امین حاج‌محمدی نيز به نوعى يكى از خريد هاى اشتباه منصوريان بود .

با اين وجود به نظر مى رسد منصوریان بیش از اینکه به فکر رفع نیازهای تیمش باشد به دنبال پیروز شدن جنگ‌های نقل و انتقالاتی با پرسپولیس است و بازیکنانی را می‌خرد که مورد نظر برانکو بوده است.

در هر صورت بايد منتظر ماند تا ديد سرمربى استقلال در نقل و انتقالات پيش رو چقدر در خريد هايش موفق خواهد بود.

البته نا گفته نماند استقلال در فصل جاری خرید‌های موفقی همچون کاوه رضایی ،فرشید اسماعیلی ،مجتبی حق‌دوست ،علی قربانی را هم داشته است.

به اين ترتيب آيا منصوريان مى تواند در نقل و انتقالات پيش رو خريد هاى خوبى را انتخاب كند يا خير.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news