امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگ برنده نقل و انتقالاتی منصوریان رو شد/ جذب ستاره پرسپولیس کلید خورد

در روز های اخیر شایعه حضور رامین رضائیان در استقلال بیشتر از پیش به چشم می خورد تا اینکه روز گذشته حمید استیلی بگفت: با رامین صحبت کردم او به استقلال نخواهد رفت. این در حالی است که پس از مذاکره غیر مستقیم پرسپولیسی ها با فرشید باقری، هافبک دفاعی استقلال، هواداران آبی ها برای […]

در روز های اخیر شایعه حضور رامین رضائیان در استقلال بیشتر از پیش به چشم می خورد تا اینکه روز گذشته حمید استیلی بگفت: با رامین صحبت کردم او به استقلال نخواهد رفت.

این در حالی است که پس از مذاکره غیر مستقیم پرسپولیسی ها با فرشید باقری، هافبک دفاعی استقلال، هواداران آبی ها برای جذب رامین اصرار زیادی کردند. باید منتظر اقدام رسمی باشگاه استقلال برای جذب رامین رضائیان باشیم و این موضوع می تواند برگ برنده علیرضا منصوریان در نقل و انتقالات این فصل باشد.

* فشار هواداران استقلال برای جذب رضاییان

تشویق دامنه‌دار رضاییان از سوی هواداران استقلال در جریان بازی استقلال و الاهلی امارات بی‌شک مهم‌ترین اتفاقی بود که رخ داد اما رسانه‌ها چندان به آن نپرداختند. رامین رضاییان را هواداران استقلال می‌خواهند اما مدیران باشگاه استقلال هنوز هیچ اظهار نظر رسمی درباره خرید این بازیکن نداشته‌اند و حتی افرادی همچون نصرا… عبداللهی می‌کوشند بی‌جهت فضا را میان دو باشگاه آرام نگه دارند در حالی که مذاکرات باشگاه پرسپولیس با فرشید باقری به صورت کاملا پنهانی آغاز شده و برانکو ایوانکوویچ سخت به دنبال این بازیکن است.

حمایت از حضور رضاییان در استقلال از سوی هواداران آبی‌دل در حقیقت از همین نقطه سرمنشا می‌گیرد و آنها با آگاهی از تحرکاتی که از سوی باشگاه رقیب انجام می‌شود، به حمایت دسته جمعی از رضاییان پرداخته‌اند تا شاید مسوولان باشگاه استقلال اقدامی در این راستا انجام دهند. اینکه چرا افرادی همچون عبداللهی اصرار به جذب نشدن بازیکن از باشگاه پرسپولیس دارند خود سوالی است که همواره بی‌پاسخ مانده؛ آن هم بازیکنی که خود باشگاه پرسپولیس رضایتنامه‌اش را دستش داده و اعلام کرده نمی‌خواهدش.

ظاهرا در باشگاه استقلال تفکرات قدیمی بر ایده‌های نو و جسورانه غالب است و تصمیم‌گیران کنونی نیز بی‌آنکه اساسا علتی منطقی در به خدمت نگرفتن بازیکن از پرسپولیس را بیان کنند با استدلال‌های سطحی سیاست عقب‌نشینی را پیش می‌کشند. بی‌شک اگر استقلالی‌ها احتیاط و ترس بی‌دلیل را کنار بگذارند می‌توانند تا زمانی که هنوز تیم آینده رامین رضاییان مشخص نشده این بازیکن را به خدمت بگیرند تا اگر سرخ‌ها با فرشید باقری قرارداد بستند از آنها عقب نمانند.

حتی اگر پرسپولیس نتواند فرشید باقری را بگیرد رامین رضاییان بازیکنی است که سخت به کار استقلالی‌ها می‌آید و مدیران و تصمیم‌گیران این باشگاه باید در این راستا اقدام کنند. رضاییان بازیکنی بود که در پرسپولیس عملکرد درخشانی داشت اما تنها به سبب اختلاف‌هایی که با سرمربی این تیم داشت از پرسپولیس حذف شد. در حقیقت کنار گذاشتن این بازیکن کاملا سلیقه‌ای و شخصی بود نه تصمیمی برخاسته از عملکرد فنی این بازیکن.

رضاییان در روزهایی که خسرو حیدری آرام آرام به پایان خط نزدیک می‌شود و از آن سو وریا غفوری نیز به بازی‌های یکی در میان خود ادامه می‌دهد، می‌تواند مهره‌ای آینده‌دار در ترکیب آبی‌ها باشد و سمت راست استقلال را برای سال‌های سال بیمه کند. بخشی از انتظارهایی که برای جذب این بازیکن شکل گرفته در واقع فنی است. هواداران عادی فوتبال نیز اکنون می‌دانند که رضاییان می‌تواند مهره‌ای کارآمد برای استقلال باشد.

* منصوریان جذب رضاییان را تکذیب نکرد

اما کلید ماجرای رضاییان و استقلال همان جایی بود که وقتی منصوریان با سوالی درباره تشویق این بازیکن از سوی هواداران مواجه شد بی‌آنکه خبر جذب این بازیکن را تکذیب کند، گفت: «من در جریان بازی آنقدر با بچه‌ها کنار زمین می‌دویدم که تمرکز نداشتم روی سکوها چه خبر است. ما فقط تمرکزمان روی بازیکن خودمان است و بعد از آن باید ببینیم در چه نقاطی ضعف داریم تا در آنجا بازیکن جذب کنیم.» درست است که منصوریان جذب رضاییان را تایید نکرده اما او تکذیب هم نکرده است که این اظهارات در واقع می‌تواند پرونده بازیکن سابق پرسپولیس برای پیوستن به استقلال را باز بگذارد…/ر

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news