امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نقشه عجیب زن برای وصول طلب شوهر! +عکس

ساعت ۲ بامداد دیروز مردی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد زن و مردی قصد ربودن او را دارند. پس از حضور ماموران در محله خلیج‌فارس شاکی عنوان کرد: مدتی پیش از دوستم ۲۰۰ هزار تومان قرض گرفتم و بعد از مدتی بدهی‌ام را پرداخت کردم. نیمه‌شب در حال بازگشت به خانه‌ام بودم که […]

ساعت ۲ بامداد دیروز مردی با پلیس تماس گرفت و مدعی شد زن و مردی قصد ربودن او را دارند.

پس از حضور ماموران در محله خلیج‌فارس شاکی عنوان کرد: مدتی پیش از دوستم ۲۰۰ هزار تومان قرض گرفتم و بعد از مدتی بدهی‌ام را پرداخت کردم. نیمه‌شب در حال بازگشت به خانه‌ام بودم که همسر دوستم را دیدم که ترک موتور مردی معتاد نشسته و در خیابان تردد می‌کردند. او با دیدن من به مرد همراهش دستور داد راهم را سد کند. خودش هم پیاده شد و اسپری اشک‌آور به صورتم زد. مرد غریبه و همسر دوستم مرا کتک زدند. گوشی تلفن همراه و ۲۰۰ هزار تومان پولم را دزدیدند. آنها حتی به زور می‌خواستند مرا بربایند که با صدای کمک‌خواهی‌ام مردم متوجه شده و نجاتم دادند.
ماموران با اطلاعات به دست آمده اطراف را جست‌وجو کرده و چند کوچه پایین‌تر موتورسیکلت را توقیف و هر دو متهم را بازداشت کردند. همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، دو متهم دیروز از پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت برای تحقیقات نزد قاضی علی وسیله‌ایردموسی اعزام شدند.
متهم مرد مدعی شد قصد ربودن شاکی را نداشته و فقط هدفش ایجاد رعب و وحشت و سرقت اموال او با دستور زن جوان بوده است.
در ادامه زن جوان به قاضی پرونده گفت: من معتاد به شیشه بودم. مدتی است ترک کرده‌ام. دو سال پیش شوهرم ۲۰۰ هزار تومان به شاکی قرض داد اما او دیگر پول را پس نداد. او را به طور اتفاقی دیدم و می‌خواستم طلبم را وصول کنم که نشد و فقط اموالش را سرقت کردیم. ربایشی در کار نبود و می‌خواستیم او را بترسانیم و در این کار پسر معتاد همسایه‌مان به من کمک کرد. قرار بود بعد از پایان کار بخشی از پول را به او بدهم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news