امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شاسی بلند «آئودی Q4 RS» مدل ۲۰۱۹ +عکس

ظاهراً آئودی چراغ سبز برای تولید سطح بالاترین نسخه‌ی شاسی‌بلند Q4 با نام RS را دریافت کرده است. انتظار می‌رود این خودرو در اواخر سال ۲۰۱۹ وارد بازار شود. بر همین اساس اتوبیلد گفته آئودی Q4 RS آینده از همان پیشرانه‌ی مدل‌های RS3 و TT RS سود خواهد برد. پیشرانه‌ی یاد شده از نوع ۵ […]

ظاهراً آئودی چراغ سبز برای تولید سطح بالاترین نسخه‌ی شاسی‌بلند Q4 با نام RS را دریافت کرده است.

شاسی بلند «آئودی Q4 RS» مدل 2019 (+عکس)

انتظار می‌رود این خودرو در اواخر سال ۲۰۱۹ وارد بازار شود. بر همین اساس اتوبیلد گفته آئودی Q4 RS آینده از همان پیشرانه‌ی مدل‌های RS3 و TT RS سود خواهد برد.

شاسی بلند «آئودی Q4 RS» مدل 2019 (+عکس)

پیشرانه‌ی یاد شده از نوع ۵ سیلندر ۲٫۵ لیتری TFSI بوده که توانایی تولید ۳۹۴ اسب بخار قدرت و ۴۸۰ نیوتون متر گشتاور را دارد. مدل RS3 اسپورت بک با این پیشرانه در ۴٫۱ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسیده و سقف سرعت آن به‌صورت الکترونیکی به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است.

تا زمانی که Q4 RS وارد بازار شود شاید این پیشرانه بازنگری شده و قدرت آن به بالای ۴۰۰ اسب بخار برسد. این خودرو به‌صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ محرک و گیربکس ۷ سرعته ی دوکلاچه ی S ترونیک عرضه خواهد شد.

جدای از نسخه‌ی RS، مدل پلاگین هیبریدی با قدرت ۲۰۴ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متری (این قوای محرکه در مدل A3 e-Tron بکار رفته) نیز در دستور کار قرار دارد.

دیگر پیشرانه‌های این خودرو عبارت‌اند از نسخه‌ی ۴ سیلندر ۱٫۵ لیتری گروه فولکس‌واگن و همچنین پیشرانه‌ی ۲ لیتری دیزلی با سه خروجی ۱۶۱، ۱۸۷ و ۲۱۵ اسب بخاری.

طبق تخمین‌ها بهای مدل پایه‌ی آئودی Q4 از حدود ۳۴ هزار یورو آغاز خواهد شد و از نظر جایگاه در بین مدل‌های Q3 و Q5 قرار خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news