امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: کل پول حساب پرسپولیس ۱۷، ۱۸ میلیون است!

علی دایی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال صبای قم اظهار داشت:  بازی سختی مقابل صبا داریم چون اگر صبا نتواند امتیاز بگیرد، شرایطش برای بقا در لیگ سخت می‌شود. با تمریناتی که در این دو هفته و بعد از تعطیلات سال نو داشتیم و از زمانی که بازیکنان تمرینات را […]

علی دایی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال صبای قم اظهار داشت:  بازی سختی مقابل صبا داریم چون اگر صبا نتواند امتیاز بگیرد، شرایطش برای بقا در لیگ سخت می‌شود. با تمریناتی که در این دو هفته و بعد از تعطیلات سال نو داشتیم و از زمانی که بازیکنان تمرینات را تعطیل نکردند به فرم بدنی خوبی رسیدیم و خیلی امیدوارم که در ۳ بازی باقی مانده به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به مشکلات این فصل، آیا فصل آینده هم در نفت خواهد ماند یا خیر، گفت: در تیمی که نه صاحب دارد و نه کسی جوابگو است صحبت راجع به ماندن اشتباه است. تا به حال به این دلیل در نفت ماندیم که فصل را به پایان برسانیم و اگر خدا بخواهد دو هفته دیگر کارمان تمام می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت تصریح کرد: به احترام سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و اخلاقی که باید رعایت شود، کار را ادامه دادیم. دوست ندارم حق تیمی ضایع شود و به کارم به عنوان یک کار حرفه‌ای نگاه می‌کنم. به این مسئله کاری ندارم که برخی‌ها نه حرفه‌ای باشگاه‌داری و نه حرفه‌ای باشگاه را اداره می‌کنند. ما همیشه پای حرفی که زدیم، می‌ایستیم چه برسد به اینکه قراردادی امضا کنیم. به شخصه هیچ تیمی را ندیدم با این شرایط به لیگ ادامه دهد و باز هم وضعیت خوبی داشته باشد.

دایی درباره اینکه گفته می‌شود به خاطر مطالباتش از از باشگاه پرسپولیس، شکایت کرده و باعث شده حساب‌های این باشگاه بسته شود، گفت: صحبت از باشگاه پرسپولیس شد و جا دارد برای ابراهیم آشتیانی، پیشکسوت این باشگاه و دوست خودم آرزوی سلامتی کنم و امیدوارم هر چه زودتر در خدمت او باشیم. مسئله‌ای هم که می‌گویید تا حدودی درست است و البته یک مقدار هم اشتباهاتی در آن وجود دارد. من از پرسپولیس شکایت کردم و کمیته انضباطی حق را به من داده اما هنوز کمیته استیناف رأیی نداده و زمانی که من هنوز رأی ندارم چطور می‌توانم حساب‌های این باشگاه را ببندم؟ این چه چیزهایی است که باشگاه می‌گوید؟ آیا عقل سالم این مسئله را قبول می‌کند؟ من باید حکمی داشته باشم که بتوانم یک حساب را ببندم.

وی افزود: نه شما بچه هستید و نه من. خودتان حساب کنید که مدیران پرسپولیس خودشان خبر دارند باشگاه این همه طلبکار دارد و پول‌هایی هم که به باشگاه می‌آید باید به این طلبکاران پرداخت شود. چگونه می‌توان در حساب موجودی داشت و آن را بلوکه کرد. این خنده‌دار است. اگر در ۴، ۵ حساب پرسپولیس ۲۰ میلیون تومان پول بود، هرچه می‌خواهید بگویید. من فکر می‌کنم کل پول حساب باشگاه پرسپولیس ۱۷ یا ۱۸ میلیون تومان باشد که اگر بخواهند بین بازیکنان تقسیم کنند نفری ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومان می‌شود که فکر نمی‌کنم بازیکنان به دنبال این پول باشند.

سرمربی تیم فوتبال نفت  تهران در واکنش به این موضوع که همه تیم‌های لیگ برتری در فصل جاری حداقل یک بار بازیکنان‌شان به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌شان اعتصاب کرده‌اند، گفت: مدیریت نادرستی در فوتبال ما حاکم است. بعضی بازیکنان به خاطر ۴۰ درصد، برخی دیگر به خاطر ۲۰ درصد و بعضی‌ها به خاطر ۸۰ درصد اعتصاب می‌کنند. به نظرم این اتفاق در فوتبال اصلاً معنا ندارد اما بعضی مواقع بازیکنان مجبور می‌شوند به خاطر اینکه به حقشان برسند اعتصاب کنند. ما این همه طلبکار داریم اما کدام‌یک به حقشان رسیدند؟

دایی تأکید کرد: کمیته انضباطی و کمیته استیناف حکم می‌دهند اما جایی نیست که حکم را اجرا کند. کمیته اجرایی و کمیته اجرای احکامی وجود ندارد که حق را به حقدار برساند. به همین دلیل کسانی که بدهکار هستند به راحتی فرار می‌کنند. من یک بار این پیشنهاد را دادم که پرونده‌ها را به قوه قضاییه ببرند و آنجا ببینیم آیا کسی می‌تواند از زیر پرداخت بدهی فرار کند؟ تیمی مثل نفت را هم فروختند اما بررسی نکردند که ببینند طرف خریدار چه کسی است و چه پیشینه‌ای دارد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود در روزهای گذشته ۳۰۰ میلیون تومان از حساب باشگاه نفت به دلیل بدهی مالیاتی برداشته شده، گفت: من از این اتفاق خبر ندارم. باید با مدیرعامل یا فرد دیگری صحبت شود. به نظرم باشگاهی که ۷ الی ۸ میلیارد قرارداد می‌بندد ۳۰۰ میلیون در آن چیزی نیست. همانطور که گفتم از این موضوع اطلاعی ندارم و اصلاً دوست ندارم بیشتر از این باخبر شوم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پایان، در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه علی کریمی در چند وقت گذشته واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی علیه او انجام داده، خاطرنشان کرد: من فقط می‌توانم راجع به خودم تصمیم بگیرم. هر کسی به هر نحوی که دوست دارد زندگی می‌کند. همیشه گفته‌ام من در جایی نیستم که راجع به کسی نظر دهم و وقت پاسخ دادن به این صحبت‌ها را هم ندارم. به قول معروف صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news